ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

by jako pierwszy dowiadywać się o nowych promocjach i zbliżających się premierach! Bądź na bieżąco z filmowymi nowościami i konkursami Cinema City. Nie pozwól, by ominęły Cię najciekawsze momenty magicznego świata filmu!


Bądź social!

Chcesz wiedzieć więcej? Brać udział ciekawych dyskusjach, grach i konkursach? Dołącz do społeczności kinomaniaków!


Jeśli masz do nas pytania lub uwagi odnośnie działania formularza, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected].


W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.

W każdym momencie możesz zrezygnować z otrzymywania informacji o promocjach i ofertach firmy Cinema City Sp. z o.o. Aby przestać otrzymywać informacje, kliknij link anulowania subskrypcji w e-mailach, które od nas otrzymujesz. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj naszą Politykę prywatności.