CINEMA PARK PLATFORMA EDUKACYJNA

CINEMA PARK PLATFORMA EDUKACYJNA

Cinema Park to idealne połączenie świata filmów, parku rozrywki i centrum edukacji. W tym wyjątkowym miejscu zarówno nauczyciele jak i uczniowie znajdą zaskakujące możliwości uczenia się, nauczania  i wspólnej zabawy! Wśród proponowanych  interaktywnych podróży stawiamy na ekologię, kosmos, biologię czy technikę. Niezwykła przygoda i kreatywna zabawa gwarantowana!

 

JAK TO DZIAŁA?

Cinema Park realizuje programy edukacyjne w formie dwu lub trzygodzinnych zajęć, podzielonych na kilka sesji, z których każda odbywa się w specjalnie przygotowanej sali kinowej. Tu wszystkie, nawet trudne treści przekazywane są w atrakcyjny sposób – językiem obrazu, niepowtarzalnego dźwięku oraz efektów specjalnych. Zróżnicowanie tematyczne programów oraz dostosowanie poziomu trudności do różnych grup wiekowych sprawia, że platforma edukacyjna Cinema Park to genialna propozycja dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

SALA INSPIRACJI

SALA INTERAKCJI

SALA RUCHU

SALA MUZYKI

SALA 3D

SALA WYOBRAŹNI

PROGRAMY EDUKACYJNE

PODRÓŻE KOSMICZNE

Wszechświat na wyciągnięcie ręki.

4 ŻYWIOŁY

Twarzą w twarz z potęgą ziemskiej natury.

NIEZWYKŁY ŚWIAT TECHNIKI

Szlakiem wielkich odkryć.

KRÓLESTWO ZWIERZĄT

Odkryj dziką naturę każdym zmysłem.

WSZYSTKO O CZŁOWIEKU

Poznajemy człowieka.

PRZEŁĄCZ SIĘ NA EKOLOGIĘ!

Ogromna planeta w małych dłoniach.

 

Cinema City Bemowo
ul. Powstańców Śląskich 126A
01-466 Warszawa

tel:    +48 22 560 40 40  
tel:    +48 22 560 42 53 

 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.

 

WRÓĆ DO ZAKŁADKI OFERTY