FILMOWY ŚWIAT DZIECKA

KINO DLA NAJMŁODSZYCH

W naszych kinach często gościmy najmłodszych widzów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę tak z filmem jak i z edukacją. Jest to bardzo wdzięczna widownia, która chłonie filmy a sala podczas seansu jest pełna nieskrywanych emocji i żywiołowych reakcji. Z myślą o tych najmłodszych stworzyliśmy cykl spotkań z filmem, żeby wizytę w kinie wzbogacić o aktywną edukację. Prezentowane w projekcie tytuły są odpowiednie dla najmłodszych widzów a ich różnorodność pozwala nam rozmawiać z dziećmi między innymi o ekologii, przyrodzie, zdrowiu, emocjach, muzyce, a nawet szczęściu, czy realizacji marzeń. Każde spotkanie ubrane jest w formę zabawy i interakcji. Bo my słuchamy co mówią do nas dzieci!

 

DLACZEGO WARTO WEJŚĆ DO FILMOWEGO ŚWIATA DZIECKA?

BILETY GRUPOWE W PREFERENCYJNYCH CENACH

BEZPŁATNE ZAJĘCIA EDUKACYJNE

UPOMINKI DLA KAŻDEGO DZIECKA

BEZPŁATNE BILETY DLA OPIEKUNÓW

FILMY WYBRANE SPECJALNIE DLA NAJMŁODSZYCH WIDZÓW

DOWOLNY FILM Z OFERTY DLA DZIECI

TEMAT: EKO PODRÓŻ, CZYLI NA RATUNEK NASZEJ ZIEMI!

OPIS ZAJĘĆ: Nasza piękna błękitna planeta zmieniała się od zawsze. Niestety w ostatnim czasie te zmiany nie są pozytywne. Tony plastiku pływające w oceanach, śmieci porzucone w lesie to tylko pojedyncze przykłady tego co można zaobserwować. Jesteśmy mieszkańcami Ziemi – a każdy przecież powinien dbać o swoje mieszkanie. O tym jak uratować naszą planetę i co może dla niej zrobić każdy z nas ‐ dowiecie się podczas naszych ekologicznych opowieści!

DOWOLNY FILM Z OFERTY DLA DZIECI

TEMAT: KOSMICZNA PODRÓŻ PO WSZECHŚWIECIE

OPIS ZAJĘĆ: Wyrusz z nami na wspaniałą wycieczkę. Startujemy z Ziemi,  mijamy chmury,  po to by wzbić się do gwiazd, poznać inne planety a nawet galaktyki. Podczas tego spotkania rozwiążemy liczne kosmiczne zagadki. Podejrzymy co słychać na Marsie, dowiemy się co porabiają astronauci, dlaczego   kometa ma warkocz, gdzie szukać spadających gwiazd? Nie czekaj! Dołącz do Nas i wspólnie  zbadajmy Wszechświat.

DOWOLNY FILM Z OFERTY DLA DZIECI

TEMAT: INSPIRACJE Z NATURY - CZYLI JAK CZŁOWIEK PODPATRUJE PRZYRODĘ

OPIS ZAJĘĆ: Co wspólnego ze skrzydłem ptaka ma samolot? Jaki związek ma skorpion z łazikiem marsjańskim? Jak kopiec termitów zainspirował architektów z całego świata? Na te wszystkie pytania pozwoli nam odpowiedzieć Matka Natura. Przyroda jest pełna genialnych rozwiązań, które człowiek powoli odkrywa i podpatruje. Na naszych zajęciach poznacie garść inspiracji z przeróżnych ekosystemów na Ziemi.

I INNE, SZCZEGÓŁY W KINACH

W kinach IMAX KATOWICE, KRAKÓW, POZNAŃ, WARSZAWA, ŁÓDŹ, WROCŁAW dodatkowo jeden z wybranych filmów krótkometrażowych

PANDY 3D

Pandy to ciepła opowieść o uwielbianych przez wszystkich pandach wielkich, które przyszły na świat w Bazie Pand i rozpoczynają swoją drogę do życia na wolności. Film przenosi widzów w góry Syczuanu, gdzie poznają codzienne życie pand wielkich oraz pracę specjalistów przygotowujących pandy do życia w ich naturalnym środowisku. Główną bohaterką jest panda Qian Qian, która ma doświadczyć natury po raz pierwszy.

DZIKIE Z NATURY 3D

"Dzikie z Natury 3D" to inspirujaca opowiesc o milosci, poswieceniu i nadzwyczajnej wiezi miedzy ludzmi i zwierzetami. Film ukazuje osierocone orangutany i slonie oraz wyjatkowych ludzi, którym udalo sie je nie tylko uratowac i wychowac, ale równiez przywrócic im zycie na wolnosci. Ujete w trójwymiarze IMAX 3D "Dzikie z Natury 3D" to wzruszajaca opowiesc o milosci przybranych matek do niezwyklych dzieci – orangutanów i sloni. Dr Birute Mary Galdikas oraz Daphne Sheldrick poswiecily lata swego zycia, aby ratowac te osierocone malenstwa.

 

ZAJĘCIA REALIZUJEMY W WYBRANYCH KINACH

 

KONTAKT DO DZIAŁU REZERWACJI GRUPOWYCH

 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.