Licho nie śpi… a Ty nie prześpij MARATONU OBECNOŚCI w Cinema City!

Brakowało Wam porządnej dawki grozy? Już 11 czerwca o godzinie 22:00 macie okazję poczuć nadnaturalną Obecność w kinach Cinema City! Zapraszamy wszystkich horrorożerców na maraton filmowy, który aż strach przegapić. Jeśli jesteście fanami kultowych już przygód słynnego małżeństwa Warrenów badających zjawiska paranormalne, to w piątek powinniście koniecznie zasiąść w kinowym fotelu. Maraton Obecności to kino grozy dla najdzielniejszych kinomanów, którzy uwielbiają filmowe emocje na wielkim ekranie i ciarki przechodzące po plecach.

 

W trakcie maratonu obejrzycie trzy tytuły: Obecność, Obecność 2 i premierowy pokaz Obecność 3: Na rozkaz diabła. W kontynuacji uwielbianego przez wszystkich horroru na całym świecie, Ed i Lorraine Warrenowie zbadają sprawę mężczyzny oskarżonego o morderstwo, który będzie utrzymywał, że za popełnioną zbrodnię odpowiada nie on, a potężny demon, przez którego został opętany. Sprawa ta wstrząśnie nie tylko widzami, ale i głównymi bohaterami filmu!

 

Widzowie chcący obejrzeć maraton w Warszawie za bilet zapłacą 32 zł, natomiast w pozostałych kinach cena wynosi 30 zł. Mamy dobre wieści dla wielbicieli horrorów, którzy również są szczęśliwymi posiadaczami karty Unlimited. Każdy członek #TeamUnlimited ma wstęp na maraton za darmo bez dodatkowych opłat.

 

Maraton Obecności dostępny jest w 24 lokalizacjach! Sprawdźcie najbliższe kino, w którym możecie dostarczyć sobie moc strachu i kupcie bilety już dziś!