UNLIMITED DLA FIRM

O UNLIMITED

Cinema City Unlimited to 12-miesięczny program abonamentowy oferujący możliwość oglądania nielimitowanej liczby filmów w 35 kinach Cinema City, w 21 miastach w Polsce. Rynek benefitów pozapłacowych w Polsce dynamicznie się rozwija. Wiele firm przeznacza na tego typu świadczenia określony budżet.

MOTYWUJ PRACOWNIKÓW

Trafiony pakiet benefitów to wzrost efektywności pracy personelu, a co za tym idzie szybsza realizacja zamierzonych celów.

NAGRADZAJ KLIENTÓW

Spraw, aby Twoi klienci czuli się wyjątkowo. Buduj długotrwałe relacje biznesowe doceniając ich.


JAK TO DZIAŁA

W ramach umowy przekazujemy Państwu unikatowe kody Unlimited, które stanowią bezgotówkową formę zapłaty za Kartę Unlimited i umożliwiają opłacenie rocznego abonamentu na stronie Cinema City przez Państwa pracowników lub klientów. W ofercie dostępne są dwie opcje abonamentu:

  • 456 zł / opłata za rok - dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy
  • 540 zł / opłata za rok - dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce

Istnieje również możliwość zamówienia kodów w postaci gotowego prezentu, karty podarunkowej Unlimited - dowiedz się więcej.

KORZYŚCI DLA POSIADACZY KART

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Skontaktuj się nami!
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00
tel: +48 22 566 69 92 lub napisz do nas.

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.

 

WRÓĆ DO ZAKŁADKI OFERTY