Środy z Cinema City - taniej do kina. Bilet za 16,50

Mówi się, że środa to „mała sobota”. Nie ulega wątpliwości, że odrobina rozrywki w środku tygodnia znacznie umila oczekiwanie na upragniony weekend. A jeśli połączyć najnowszy filmowy hit z super ceną biletu na seans, to najwyższy czas świętować!

 

W każdą środę bilet do kina Cinema City w promocyjnej cenie:

Tylko 16,50 PLN za film 2D

Tylko 19,50 PLN za film 3D

 

Sprawdź REPERTUAR Cinema City, by zaplanować najbliższą środę!

 

1) Z ceny specjalnej „W środy taniej” możesz skorzystać wyłącznie w środy, z wyjątkiem dni świątecznych i ustawowo wolnych od pracy (w te dni w Cinema City obowiązuje cennik weekendowy). Cena specjalna nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami oferowanymi przez Cinema City oraz naszych partnerów.

2) Cena specjalna nie obowiązuje w kinach IMAX i 4DX®. Na seanse w strefach VIP Kraków Bonarka i VIP Wroclavia obowiązuje inna cena specjalna. Sprawdź w cenniku kina.

3) Cena specjalna nie obowiązuje na wydarzenia specjalne organizowane w tym dniu w kinie.

4) W przypadku seansów 3D doliczana jest dodatkowa opłata za zakup okularów przeznaczonych do oglądania filmów 3D. Wysokość opłaty jest zgodna z cennikiem kina. Zachęcamy do zabrania tych okularów ze sobą po seansie. Można ich użyć przy kolejnej wizycie w naszym kinie, a opłata nie zostanie ponownie doliczona. Okulary 3D mogą nie działać w innym kinie niż to, w którym zostały zakupione. W kinach z Dolby 3D nie można zabrać okularów po seansie a opłata jest zawsze ponownie doliczana.