Gwiazdy Tik Toka i Youtube’a podbijają kino w najnowszym filmie „Jestem M. Misfit” w Cinema City!

Już 8 listopada na ekranach Cinema City zobaczymy długo wyczekiwany przez młode pokolenie film „Jestem M. Misfit”, tymczasem w Cinema City wystartowała przedsprzedaż biletów!  Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie:

 

Premierowy pokaz filmu z udziałem aktorów 8 listopada o godz. 18:00 w Cinema City Arkadia.
Harmonogram wydarzenia:
18:00 – spotkanie z aktorami przy wejściu głównym Centrum Handlowgo Westfield Arkadia transmitowane na żywo do wszystkich kin Cinema City w Polsce
18:30 – rozpoczęcie projekcji filmu #Jestem M. Misfit

 

O filmie:

Komedia Misfit przedstawia życie nastoletniej Julii, w którą wciela się Sylwia Lipka. Jej życie zmienia się diametralnie po powrocie ze Stanów Zjednoczonych do Polski. American dream młodej i lubianej influencerki oraz wokalistki przeobraża się w walkę o przetrwanie w nowym liceum, rządzonym przez ekipy sportowców, nerdów, ślicznotek i muzyków. Dziewczyna musi zmierzyć się z nowymi przeciwnościami, w których pomagają jej nowi przyjaciele, outsiderka Magenta oraz niespełniony muzyk Kuba.  By wrócić do USA musi wygrać w szkolnym konkursie muzycznym, w którym nagrodą jest stypendium i wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Powrót do Stanów staje się głównym celem bohaterki. Czy Julii uda się wrócić do poprzedniego, idealnego życia? Czy przyjaźń z Kubą może zamienić się w miłość? Przekonaj się sam w Cinema City i już dziś kup bilety w przedsprzedaży!