WYNAJEM SAL

WYNAJEM SAL NA KONFERENCJĘ LUB INNE WYDARZENIA

Konferencja, szkolenie, prezentacja, spotkanie biznesowe, walne zgromadzenie, pokaz filmu, event prasowy lub jakiekolwiek inne wydarzenie korporacyjne może zyskać niczym hollywoodzki przebój! Sale kinowe Cinema City pomieszczą od 50 do 750 gości, a wielki ekran i aranżacja wnętrza skupią uwagę widowni na tym, co najważniejsze.

PRZEKAZ W CENTRUM UWAGI

Wielkie ekrany, całkowicie zaciemniona, odizolowana przestrzeń, doskonała widoczność oraz komfortowe fotele przyciągną uwagę gości.

PRYWATNE SEANSE FILMOWE

Oprócz wynajęcia sali, mogą Państwo zorganizować prywatny seans filmowy, który uzupełni prezentację, zainspiruje i zapewni dodatkową rozrywkę dla gości

NAJLEPSZE LOKALIZACJE W POLSCE

35 kin Cinema City, zlokalizowanych jest w 20 największych miastach Polski – najczęściej w ich centrach lub przy głównych arteriach – z dogodnym dojazdem samochodem lub komunikacją miejską

SPRZĘT MULTIMEDIALNY

Oferujemy bezprzewodowe mikrofony, nowoczesne systemy multimedialne, projektory cyfrowe, piloty do zmiany slajdów oraz łącze internetowe.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA I CATERING

Profesjonalna i doświadczona obsługa dostosuje pomieszczenia kinowe do potrzeb wydarzenia i pomoże zorganizować poczęstunek dla gości.

PARKING

Większość multipleksów zapewnia dogodny parking, najczęściej bezpłatny, a także parking strzeżony.

Dla wywołania jeszcze większego wrażenia, polecamy: wielkoformatowe kina IMAX® (Katowice, Łódź, Poznań, Warszawa i Wrocław), sale 4DX™ (Lublin, Kraków, Warszawa, Łódź, Bydgoszcz i Wrocław) – oraz strefy VIP we Wrocławiu i  Krakowie

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY: [email protected] lub +48 510 024 159

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.

 

WRÓĆ DO ZAKŁADKI OFERTY