Rejestracja karty Unlimited

* Pola wymagane

1. Wybierz rodzaj abonamentu *


2. Dane osobowe

Dane zamawiającego

Dane dziecka (użytkownika karty) Dane zamawiającego

To pole jest wymagane Nieprawidłowa data

To pole jest wymagane Hasło powinno zawierać przynajmniej 8 znaków w tym 1 cyfra, 1 mała i 1 duża litera

To pole jest wymagane Hasło powinno zawierać przynajmniej 8 znaków w tym 1 cyfra, 1 mała i 1 duża litera Hasła w obu polach nie są takie same.

Zdjęcie użytkownika karty *


3. Płatność

Jeśli wybrałeś opcję abonamentu miesięcznego, Twoja karta będzie obciążana automatycznie kwotą abonamentu.
Upewnij się że Twoja karta posiada aktywną funkcję płatności cyklicznych i/oraz płatności internetowych.
Ustawienia funkcji karty można dokonać poprzez kontakt z bankiem lub w ustawieniach konta bankowego.

Karta płatnicza *

To pole jest wymagane

To pole jest wymagane

To pole jest wymagane

/

To pole jest wymagane

To pole jest wymagane

payment_logos

Kod promocyjny *

 • Ważna Karta Unlimited uprawnia Użytkownika Karty do (pod warunkiem otrzymania biletu):
  (I) wstępu do odpowiednich Kin Cinema City w we wszystkie dni tygodnia (pod warunkiem, że Kino Cinema City jest otwarte);
  (II) jednego miejsca (pod warunkiem dostępności) na każdy seans filmowy otwarty dla publiczności (z wyjątkiem miejsc i seansów premium, w tym m. in. VIP, 3D, IMAX, 4DX, Cinema Park i seansów specjalnych, w tym m.in. Ladies Nights);
  (III) jednego miejsca (pod warunkiem dostępności, w tym VIP) na seanse 3D, IMAX lub 4DX za dodatkową opłatą (jeżeli dodatkowe opłaty mają zastosowanie) wskazanych w Załączniku do niniejszej Umowy.
Czytaj więcej
 • Aby otrzymać bilet Unlimited oraz uzyskać prawo wstępu do sali kinowej, Użytkownik Karty zobowiązany jest każdorazowo okazać na żądanie ważną kartę Unlimited (pkt 7.5 regulaminu)
 • Ważna właściwa karta Unlimited zawiera zdjęcie (paszportowe) Użytkownika Karty. Karta Unlimited jest imienna i nie może być wykorzystywana przez inne osoby (pkt 6.4 i 6.5 regulaminu).
 • Opóźnienie w zapłacie lub brak zapłaty kwoty miesięcznego abonamentu może spowodować przekazanie sprawy do windykacji, zawieszenie i/albo anulowanie karty Unlimited (pkt 3.7 i 13 regulaminu)
 • Przy opcji abonamentu opłacanego w miesięcznych ratach, umowa zostanie automatycznie przedłużona po upływie pierwszych 12 miesięcy i będzie obowiązywać do czasu rezygnacji z miesięcznym okresem wypowiedzeniem (pkt 8.2.3 i 12.4 regulaminu).
 • Członkostwo w programie Unlimited rozpoczyna się w dniu otrzymania wiadomości elektronicznej z potwierdzeniem zawarcia Umowy wraz z informacją o możliwości rezygnacji z niej. Odstąpienie umowy jest możliwe w okresie 14 dni od daty otrzymania wiadomości elektronicznej (pkt 3.1 i 5.1 regulaminu)
 • Użytkownik Karty ma prawo korzystać z niej w okresie pierwszych 14 dni, tym niemniej, jeśli następnie odstąpisz od Umowy, zostaniesz obciążony całkowitą ceną biletów do kina nabytych w ramach programu Unlimited kupionych w tym okresie (kwota obciążenia może przekraczać kwotę opłaconego abonamentu) (pkt 5.1 i 5.3 regulaminu)

Chcę otrzymywać od Cinema City drogą elektroniczną:

Do zapłaty dziś: {{signUp.subscriptions[signUp.subscriptions.type][signUp.subscriptions.duration].price}} zł


Wstecz

{{signUp.errorMessage}}

Masz więcej pytań? Zadzwoń

Biuro Obsługi Klienta Unlimited
Tel. 222 419 222
Biuro czynne od pon-niedz od 10.30 do 22.30