Bilety do kina po 10zł? Takie rzeczy tylko z okazji Święta Kina 30 października!

Już w tą niedzielę zapraszamy wszystkich kinomanów, ale również tych, którym na co dzień do kina nie po drodze na wspólne przeżywanie filmowych emocji i celebrowanie Święta Kina. Tylko 30 października bilet na każdy film z repertuaru kosztować będzie jedynie 10 zł, natomiast formaty: 4DX, IMAX, ScreenX oraz seanse w salach VIP będą dostępne w niższej cenie. 

Po trzyletniej przerwie Święto Kina wraca na mapę filmowych wydarzeń. Już 30 października bilety na wszystkie filmy będą w cenie 10 zł. To jedyny w taki dzień w roku, w którym kino i widz są najważniejsi. Święto Kina to ogólnopolska akcja, w której udział biorą największe sieci kin, a także minipleksy oraz kina jednosalowe. Jej ideą jest upowszechnianie sztuki filmowej, szerzenie kinematografii, a przede wszystkim promowanie kina jako rozrywki dostępnej dla wszystkich. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć premierowe filmy i bieżący repertuar na dużym ekranie. Tego dnia można nadrobić kinowe zaległości za jedyne 10 złotych (plus opłata serwisowa w przypadku zakupu online). 

 

 

Ostatnia niedziela października będzie Świętem Kina, ale też świętem widzów, którzy będą mogli zatracić się w niezwykłych filmowych opowieściach i odciąć od rzeczywistości na kilka godzin. Przy szalejących wszędzie cenach branża kinowa wychodzi naprzeciw widzom obniżając koszt wyjścia do kina, by mogli zobaczyć wybrany film i skorzystać z rozrywki na najwyższym poziomie za symboliczną opłatą. Repertuar na ten dzień jest tak różnorodny - od komedii romantycznych, przez kino akcji i familijne, po horrory i filmy biograficzne, zarówno rodzime obrazy, jak i światowej sławy produkcje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

To również niepowtarzalna okazja by w niższej cenie skorzystać z niepowtarzalnych formatów, które oferujemy. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji przekonać się, czym jest 4DX, IMAX, ScreenX lub sale VIP, to idealny dzień na dodatkową dawkę emocji w kinowym fotelu. Czym są nasze formaty?

Sale IMAX zapewniają doświadczenie kinowe przekraczające granice wyobraźni. Podczas seansu widz może nie tylko zobaczyć, ale i usłyszeć więcej. To wszystko za sprawą ogromnego ekranu oraz krystalicznie czystego dźwięku. Ta pionierska technologia charakteryzuje się krystalicznym obrazem o najwyższej rozdzielczości, wyraźniejszym kontrastem i głębszym nasyceniem koloru. Nie bez powodu technologia IMAX na stałe wpisała się w DNA pasjonatów kinematografii na całym świecie. Sale IMAX znajdziecie w: Cinema City Sadyba (Warszawa), Cinema City Poznań Plaza (Poznań), Cinema City Punkt 44 (Katowice), Cinema City Manufaktura (Łódź), Cinema City Wroclavia (Wrocław). Za seans w sali IMAX w Święto Kina dopłacić trzeba jedynie 4 zł.

Sala 4DX natomiast to miejsce, w którym filmowa fikcja dosłownie staje się rzeczywistością. Dzięki ruchomym fotelom i zaawansowanym rozwiązaniom środowiskowym (ruch, światło, zapach, woda, wiatr, bańki) oferuje absolutne, pełne efektów specjalnych przeżycie, w których widz staje się częścią filmu. Możesz poczuć się tak jakbyś dosłownie siedział za sterami odrzutowca, czy poczuć turbulencje podczas najlepszych scen akcji w powietrzu. Sale 4DX znajdziecie w Cinema City Arkadia (Warszawa), Cinema City Bydgoszcz, Cinema City Manufaktura (Łódź), Cinema City Felicity (Lublin) oraz Cinema City Wroclavia (Wrocław), a za seans w tej technologii w Święto Kina dopłacicie 15 zł. 

Sala ScreenX dostępna jest w Cinema City Galeria Mokotów w Warszawie. To jedyna sala w Polsce, która wykorzystuje nie tylko centralny ekran, ale i boczne ściany sali. Dzięki temu obraz otacza widza, sięgając poza jego pole widzenia aż do kąta 270 stopni. Boczne ekrany dopełniają fabułę dziejącą się na ekranie głównym. Rozciągnięcie obrazu następuje w najbardziej kluczowych momentach akcji by spotęgować efekty danej sceny. By obejrzeć film w sali ScreenX w Święto Kina do symbolicznych 10 zł, należy dopłacić 9 zł. 

Sale VIP dostępne są w Cinema City Wroclavia (Wrocław) oraz Cinema City Bonarka (Kraków). W Święto Kina za vip-owski seans zapłacicie wyjątkowo 52 zł. W strefie VIP poza komfortową salą z ekskluzywnymi skórzanymi fotelami, które się rozkładają i posiadają stoliki na przekąski, otrzymasz również dostęp do nielimitowanych przekąsek kinowych (zimne napoje, popcorn i nachosy), oraz ciepłych napojów takich jak kawa, herbata. Wszystko bez ograniczeń i wszystko wliczone w cenę biletu. 

Sprawdź repertuar na: https://www.cinema-city.pl/ , kup bilet i celebruj z nami Święto Kina!