Dzień Dziecka ze Spider-Manem, Mario, Małą Syrenką, a może z Kicią Kocią?

Od czwartku do niedzieli trwać będzie Dzień Dziecka w kinach Cinema City, a na młodych widzów czekać będą filmowe przeboje i inne atrakcje. Animację „Spider-Man: poprzez multiwersum” zobaczyć będzie można przedpremierowo już 1 czerwca, wtedy też do wyczerpania zapasów prowadzony będzie sampling słodyczy od Haribo. Oprócz tego na wielkim ekranie na dzieci czekać będą takie filmy jak: „Super Mario Bros. Film”, „Mała Syrenka” oraz idealna bajka na pierwszy wypad do kina: „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry”. Dodatkowo w weekend 3 - 4 czerwca zapraszamy wszystkich małych artystów i artystki do specjalnych stref kolorowanek. 


„Spider-Man: poprzez multiwersum” to wyjątkowa pozycja filmowa, która połączy zainteresowania młodszych i starszych widzów. Poprzednia część, „Spider-Man: Uniwersum”, została entuzjastycznie przyjęta, zdobyła Oscara za animację i zaostrzyła apetyt na dalsze przygody legendarnego bohatera. W naszych kinach film zobaczycie także w technologiach: IMAX oraz 4DX, które zagwarantują młodym widzom jeszcze więcej frajdy. Czego możemy się spodziewać?  Miles trafia do multiwersum, gdzie wraz z Gwen Stacy spotykają innych Spider-Man’ów, mających za zadanie ochronę świata przed zagrożeniem. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha. 

 


Bohaterów dwóch pozostałych filmów na Dzień Dziecka nie trzeba przedstawiać: Mario i Mała Syrenka znani są od pokoleń. Animowany, oparty na grze z lat 8o. „Super Mario Bros. Film” przenosi widzów do magicznego świata, w którym roi się od wyzwań stawianych przed dzielnym bohaterem. „Mała Syrenka”, aktorska wersja klasycznej animacji Disneya, cieszy tych, którzy kochają romantyczną opowieść o poświęceniu dla prawdziwej miłości.


Jeśli planujecie zaś z okazji Dnia Dziecka pierwszy wypad do kina ze swoją pociechą idealnie sprawdzi się bajka „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry” z uwielbianą przez przedszkolaków bystrą kotką. Film trwa tylko 45 minut, więc nawet najbardziej wymagający młody widz powinien świetnie się bawić w kinowym fotelu. 

 


Nie zapomnijcie by przed lub po seansie odwiedzić strefy kolorowanek, gdzie każdy będzie mógł wykazać się swoimi artystycznymi umiejętnościami. Czekać tam na Was będą kredki oraz kolorowanki z filmów: „Super Mario Bros. Film” i „Mała Syrenka”. 


A jeśli wybierzecie się do kina na Małą Syrenkę spróbujcie swoich kin w konkursie na Facebooku, w którym do wygrania są fantastyczne gadżety filmowe. Odpowiadając na proste pytanie możecie powalczyć o dodatkowy prezent dla swojego dziecka! Konkurs trwa do 4 czerwca i znajdziecie go tutaj: https://www.facebook.com/CinemaCityPoland/photos/a.188415812883/10161157183157884/