Klip do filmu “Jurassic World Dominion” tylko w IMAX!

Już od 25 czerwca wyłącznie w salach IMAX przed filmem „Szybcy i wściekli 9” nasi widzowie będą mieli wyjątkową okazję obejrzeć ekskluzywny materiał z filmu „Jurassic World Dominion”, którego premiera zaplanowana jest na przyszły rok. To kolejny powód, dla którego przygody Doma i jego ekipy warto obejrzeć właśnie w Cinema City w IMAX. Nie możesz tego przegapić!

W trzeciej już odsłonie serii, “Jurassic World Dominion” za kamerę powraca reżyser pierwszej części - Colin Trevorrow, który jest również współautorem scenariusza. Premiera filmu zapowiedziana jest na 10 czerwca 2022 roku, a w rolach głównych ponownie zobaczymy takich aktorów jak: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, czy Daniella Pineda. Fani serii na pewno już nie mogą się doczekać potwornie dobrego widowiska, by móc towarzyszyć w dalszych przygodach Owenowi Grady’emu i Claire Dearing. Przerażające dinozaury po 4 latach powrócą na wielki ekran i bez dwóch zdań, nie możesz tego przegapić.. Jeśli tak jak my już nie możesz doczekać się tej produkcji, koniecznie wybierz się na film “Szybcy i wściekli 9” do sali IMAX by zobaczyć niepowtarzalny klip z filmu “Jurassic World Dominion”.

Dominic Toretto wraz ze swoją zmotoryzowaną ekipą wracają do kin już 25 czerwca. Zarezerwuj czas na seans już dziś i wypatruj startu sprzedaży biletów na www.cinema-city.pl

 

 

 


Cinema City