Kup bilet do sali ScreenX w Cinema City Korona i odkryj kino 270° jako pierwszy!

Lubisz nowe technologie? Szukasz w kinie czegoś więcej? Chciałbyś dostrzec dodatkowe szczegóły akcji filmu? Kup bilet do sali ScreenX w Cinema City Korona już dziś i bądź pierwszym mieszkańcem Wrocławia, który poczuje głębię ekranu 270°. Właśnie wystartowała przedsprzedaż biletów na film „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor”, który już od 14 kwietnia będzie można oglądać na trzech ekranach ScreenX. 


„Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” to pierwszy film, który wrocławianie będą mogli obejrzeć na drugiej już w Polsce sali ScreenX, a pierwszej takiej we Wrocławiu. Podczas seansu w tej technologii obraz otacza widza, sięgając poza jego pole widzenia aż do kąta 270 stopni. Siedząc więc w kinowym fotelu ma się znacznie szerszy kąt widzenia, a ekrany boczne dopełniają fabułę filmu dziejącą się na ekranie głównym. W skrócie mówimy tutaj o technologii, która wykorzystuje nie tylko centralny ekran, ale i boczne ściany sali. Jeśli Twoje serce bije szybciej kiedy myślisz o seansie w technologii IMAX lub 4DX, ScreenX jest właśnie dla Ciebie. Jeśli chciałbyś odkryć kino na nowo i wejść jeszcze bardziej w akcję filmu, kup bilet do ScreenX już teraz. Ten format kinowy trzeba sprawdzić na własnej skórze! 


„Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” przenosi bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na duży ekran w pełnej akcji przygodzie. Uroczy złodziejaszek i banda niepoprawnych poszukiwaczy przygód podejmują się epickiej kradzieży, aby odzyskać zaginiony relikt.  Jednak sprawy przybierają niebezpieczny obrót, gdy wpadają w oko niewłaściwym ludziom. To świetny film nie tylko dla wielbicieli kina przygodowego, ale i dobrej zabawy w kinowym fotelu. Na ekranie występują takie gwiazdy jak: Chris Pine, Michelle Rodriguez, Hugh Grant, Justice Smith, Daisy Head, Rege-Jean Page, a także gościnnie: Bradley Cooper.

 


To jak? Widzimy się w ScreenX 14 kwietnia? Nie może Cię tam zabraknąć. Kup bilet już teraz i nie zapomnij powiedzieć znajomym, że nowy format kinowy już za chwilę będzie dostępny we Wrocławiu! Bilet na seans kupisz tutaj: https://www.cinema-city.pl/kina/korona/