Kup bilet na film Garfield i wygraj wspólne gotowanie lasagne z najmłodszym zwycięzcą MasterChef’a

Przedstawiamy konkurs dla wielbicieli Garfielda i dobrego jedzenia. Wybierając się na film „Garfield” do jednego z kin Cinema City zyskujesz możliwość wygrania warsztatów gotowania lasagne, czyli ulubionego dania Garfielda z najmłodszym zwycięzcą MasterChef’a Kubą Tomaszczykiem. Dodatkowo mamy do zgarnięcia 5 zestawów gadgetów filmowych. Sprawdź szczegóły i weź udział w naszym konkursie!

Tylko do 9 czerwca można wysyłać zgłoszenia w konkursie do filmu Garfield, w którym nagrodą główną są rodzinne warsztaty gotowania pod okiem najmłodszego zwycięzcy MasterChef’a. Warsztaty odbędą się 29 czerwca w studio kulinarnym w Warszawie i udział w nich będą mogły wygrać 2 rodziny, w składzie max. 2 osoby dorosłe oraz max. 3 dzieci. Zwycięzcy wraz z Kubą Tomaszczykiem przygotują przystawkę, danie główne, czyli lasagnę oraz deser, a po wszystkim będą mogli spróbować swoich dań przy wspólnym stole. Kuba Tomaszczyk jest zwycięzcą XI edycji „Master­Chef” oraz finalistą I edycji „Master­Chef Junior”. Choć ma dopiero 20 lat, to jego kariera medialna trwa już od dłuższego czasu. W wieku 12 lat zgłosił się do programu „Master­Chef Junior” w celu sprawdzenia się – czy gotowanie to dla niego coś więcej, niż tylko zabawa? Jak się okazało – stało się to jego pasją, która go całkowicie pochłonęła. Po programie szkolił się w najlepszych polskich restauracjach, jak i sam prowadził warsztaty kulinarne. Dzięki swojej zawziętości i determinacji spróbował swoich sił 7 lat później w dorosłej wersji „Master­Chefa”, aby zdobyć to czego nie udało mu się za młodu. Przez chłodną głowę, zaangażowanie i skrupulatność osiągnął swój upragniony cel. Kuba ma swój unikalny luźny styl, a zarazem staranne podejście do swoich obowiązków dzięki czemu osiąga upragnione cele.

W konkursie mamy również do rozdania nagrody dodatkowe, jest to 5 zestawów gadgetów z filmu „Garfield”, w skład których wchodzą: naklejki, kolorowanka, pluszowy breloczek, długopis, squishy (gniotek), notes, czapka z daszkiem.

Co zrobić by wygrać?

1)    Kup bilet w okresie od 10.05.2024r. do 9.06.2024r. na dowolny seans filmu „Garfield” w Cinema City. Bilet możesz kupić przez Internet tutaj: https://www.cinema-city.pl/filmy/garfield

2)    Opisz swój wymarzony dzień u boku Garfielda na stronie konkursowej: https://konkurs.cinema-city.pl

3)    Wyślij zgłoszenie i czekaj na wyniki!

Garfield – o czym jest film?

Garfield jest najbardziej znanym kotem na świecie. Jest leniuchem, który uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków.  Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem – niechlujnym ulicznym kotem Vicem – Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica w zabawnym napadzie.Konkurs trwa do 9 czerwca. Regulamin dostępny jest na stronie: https://konkurs.cinema-city.pl