Magia kina, wielkie hity filmowe i niesamowite efekty specjalne. Włącz się do akcji 22 maja podczas 4DX Day!

Nadeszła pora by doświadczenie filmowe nabrało zupełnie nowego znaczenia. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji przetestowania formatu 4DX w kinach Cinema City, teraz masz ku temu najlepszą okazję. Już 22 maja w 9 rocznice otwarcia pierwszej sali 4DX w Polsce, w sześciu kinach sieci nie tylko obejrzysz największe hity jak: “Król Lew”, “Free Guy”, “John Wick 3”, “Diuna”, czy “Obecność 3: Na rozkaz diabła”, ale poczujesz się jakbyś w nich dosłownie grał. A to wszystko dzięki ruchomym fotelom i zaawansowanym rozwiązaniom środowiskowym (ruch, światło, zapach, woda, wiatr, bańki), które czekają na Ciebie w wyjątkowej cenie, już od 20 zł.

Sala 4DX to miejsce, w którym filmowa fikcja dosłownie staje się rzeczywistością. Dzięki najnowocześniejszym efektom środowiskowym, które stworzone zostały przez lidera w azjatyckim przemyśle rozrywkowym, widz może stać się uczestnikiem toczącej się na ekranie akcji i doświadczać jej wszystkimi zmysłami. Efekty świetlne gwarantują przeszywające ciemność błyski piorunów i eksplozje, zapachy pozwalają poczuć to, co widzimy na ekranie, system nawiewu zapewnia powietrze muskające twarz, plecy i nogi, dzięki któremu siedząc w fotelu możemy odczuć delikatny wiatr, a nawet potęgę huraganu, natomiast dysze wodne sprawią, że na sali kinowej pojawi się opadająca mgła, czy lekka mżawka. Do tego wszystkiego dodajemy ruchome fotele, dzięki którym widz poczuje jak pędzi w pościgu z Johnem Wickiem, leci na Arrakis, spada razem z Mufasą do wąwozu, czy zdobywa kolejne punkty w grze wideo razem z Free Guyem.

22 maja podczas 4DX Day na wszystkich fanów doświadczania kina czeka specjalna cena biletów. Za seanse 2D: John Wick 3 oraz Obecność 3: Na rozkaz diabła widzowie zapłacą 20 zł, natomiast za seanse 3D: Król Lew, Free Guy i Diuna - 22 zł + opłata za okulary. Zapewniamy, że nie pożałujecie przygody kinowej w 3D, bowiem w 4DX oznacza to 24 dodatkowe efekty specjalne. Nowoczesny system projekcji filmów w trójwymiarze zapewnia krystalicznie czysty obraz, absolutne doświadczenia filmowe i niezapomniane emocje.

W maju 2013 roku otwarta została pierwsza sala tego typu w Polsce, natomiast dziś dostępnych ich jest już sześć. W ciągu tych 9 lat 4DX zdobył sympatię wielu widzów w kraju. Najwyższa pora byś przetestował ją na własnej skórze i być może dołączył do ich grona. Nie ma na co czekać, znajdź Cinema City z salą w tym formacie w pobliżu i włącz się do akcji! Sale 4DX znajdują się w Cinema City Arkadia (Warszawa), Cinema City Bydgoszcz, Cinema City Manufaktura (Łódź), Cinema City Felicity (Lublin) oraz Cinema City Wroclavia (Wrocław). Nie możesz się zdecydować, który film podczas 4DX Day wybrać?

 

Król Lew (dubbing 3D)

Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości.

 

 

 

Free Guy (dubbing 3D)

Guy to przeciętny urzędnik bankowy, który zupełnie przez przypadek odkrywa, że jest drugoplanowym graczem w otwartej grze wideo. W rzeczywistości pozbawionej ograniczeń postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, ocalić swój świat i zostać bohaterem według własnego scenariusza!

 

 

 

John Wick 3 (napisy 2D)

Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca?

 

 

 

Diuna (napisy 3D)

Film Diuna opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atreidesa. Temu genialnemu i utalentowanemu młodemu człowiekowi pisane jest wspaniałe przeznaczenie, którego on sam nie jest w stanie pojąć. Najpierw jednak Paul musi się udać na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, żeby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. Ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach. Diuna została nagrodzona aż 6 Oscarami!

 

 

 

Obecność 3: Na rozkaz diabła (napisy 2D)

"Obecność 3: Na rozkaz diabła" to budząca grozę historia przerażającego morderstwa i nieznanych złych mocy. Wstrząsnęła ona nawet doświadczonymi badaczami spraw paranormalnych Edem i Lorraine Warrenami. Ten jeden z najbardziej zdumiewających przypadków w ich karierze zaczyna się od walki o duszę młodego chłopca. Wkrótce małżeństwo staje w obliczu czegoś, z czym jeszcze nie miało do czynienia. Dochodzi do bezprecedensowego procesu. Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych podejrzany o morderstwo broni się, twierdząc, że był opętany przez demona.

 

 

Bilety na 4DX Day znajdziesz na www.cinema-city.pl/4dx-day
Do zobaczenia w Cinema City!

 

 

Autor: Iwona Marczewska