Maraton Horrorów w Cinema City. Będzie mrocznie i przerażająco!

Lubicie się bać? W takim razie mamy dla Was nie lada okazję do poczucia gęsiej skórki i strachu przed zamknięciem oczu w nocy. Już 10 września o 21:00 w wybranych kinach Cinema City zagwarantujemy wszystkim horrorożercom potężną dawkę grozy. Podczas maratonu horrorów zagramy trzy przerażające filmy: “Zakonnica”, “Kiedy gasną światła” oraz premierowo najnowszy film Jamesa Wana “Wcielenie”.

Premiera “Wcielenia” dała nam do myślenia i uznaliśmy, że warto zebrać filmy, które mają powiązanie ze współczesnym mistrzem horrorów. Po czerwcowym Maratonie Obecności, gdzie widzowie mieli okazję oglądać dwie części wyreżyserowane przez Malezyjczyka i najnowszą, której był ojcem chrzestnym - odpowiadał za produkcję i materiały do scenariusza, wciąż byliście spragnieni grozy na wielkim ekranie. Właśnie dlatego już w piątek straszyć Was będą następujące tytuły:

 

ZAKONNICA

Nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan by zbadać sprawę samobójstwa młodej zakonnicy w klasztorze w Rumii. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu i ryzykując własnym życiem, wiarą oraz duszami, stawiają czoło złowrogiej sile pod postacią demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przeraziła widzów w “Obecności 2”. Film powstał na podstawie materiałów do scenariusza Jamesa Wana.

 

 

 

KIEDY GASNĄ ŚWIATŁA

Kiedy Rebecca opuściła rodzinny dom, myślała, że wraz z nim pozostawiła za sobą lęki z dzieciństwa. Teraz jednak jej młodszy brat, Martin, jest świadkiem tych samych niewyjaśnionych i przerażających sytuacji, które kiedyś wystawiały na próbę jej zdrowie psychiczne. Tym razem, w miarę zbliżania się do odkrycia prawdy, kobieta nie ma wątpliwości, że ich życiu zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo... zwłaszcza kiedy gasną światła. W głównych rolach wystąpili: Teresa Palmer oraz Gabriel Bateman, a producentem filmu był James Wan.

 

 

 

WCIELENIE - PREMIEROWO

Film w reżyserii Jamesa Wana, w którym powraca do korzeni w postaci nowego, oryginalnego thrillera grozy. W filmie Madison jest sparaliżowana przez wstrząsające wizje makabrycznych morderstw, a jej męka pogłębia się, gdy odkrywa, że te sny na jawie są przerażającą rzeczywistością. Scenariusz do “Wcielenia” powstał na podstawie historii autorstwa Wana, Ingrid Bisu oraz Akela Coopera. W głównych rolach zobaczymy Annabelle Wallis, Maddie Hasson, czy George’a Younga.

 

 

Jeśli jeszcze nie udało Ci się zakupić biletu na Maraton Horrorów możesz to w prostu sposób zmienić, klikającj tutaj. Za seans trzech filmów zapłacisz wyłącznie 35 zł, a w Warszawie 38 zł, natomiast posiadacze karty Unlimited mogą wybrać się na to wydarzenia całkowicie za darmo.

Do zobaczenia w Cinema City!

 

IM/Cinema City