Maraton Igrzysk Śmierci na wielkim ekranie. Przeżyj to jeszcze raz zanim obejrzysz najnowszą część serii

Już 10 listopada wszystkich fanów Igrzysk Śmierci, Katniss Everdeen i Kapitolu zapraszamy do kin na maraton, który jest obowiązkowy dla wszystkich fanów serii przed premierą najnowszej części, Igrzyska Śmierci: Ballada Ptaków i Węży, która będzie prequelem znanych nam wydarzeń. Podczas Maratonu Igrzysk Śmierci wyświetlimy cztery filmy: Igrzyska Śmierci, Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia, Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1 oraz Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2. Bilety już w sprzedaży! 


Przygotuj się na emocjonującą podróż do świata, w którym rządzi bezwzględny Kapitol, a ludzie z trzynastu dystryktów muszą walczyć o przetrwanie w corocznych Głodowych Igrzyskach. Przypomnij sobie historię Katniss Everdeen, młodej dziewczyny, która staje się symbolem buntu i nadziei dla uciskanych. Zobacz na wielkim ekranie, jak Katniss i jej sojusznicy zmieniają losy całego narodu, ryzykując życie i miłość. Zarezerwuj bilety na Maraton Igrzysk Śmierci już dziś i zobacz raz jeszcze wielką ofensywę przeciwko dyktatorskiej władzy Kapitolu. 


IGRZYSKA ŚMIERCI


IGRZYSKA ŚMIERCI: W PIERŚCIENIU OGNIA


IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS. CZĘŚĆ 1


IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS. CZĘŚĆ 2 


Maraton Igrzyska Śmierci wyświetlimy w wybranych lokalizacjach, a posiadacze kart Unlimited będą mogli wziąć w nim udział w ramach abonamentu. Przygotujcie się na ponad 9h akcji i wielkiego widowiska! Biletów szukajcie tutaj: www.cinema-city.pl/filmy/maraton-igrzyska-smierci/6159s2r


Maraton powiązany jest z premierą najnowszej części serii Igrzyska Śmierci: Ballada ptaków i węży, która na ekrany kin trafi już 17 listopada, a najwięksi fani będą mogli wziąć udział w pokazach przedpremierowych dzień wcześniej! W naszych kinach film pokażemy również w formatach IMAX i 4DX.