Poczuj się jak gwiazda! Weź udział w przedpremierowym pokazie filmu Chrzciny z udziałem gwiazd

Już 15 listopada o 19:00 w Cinema City Bonarka w Krakowie w strefie VIP odbędzie się wydarzenie rodem z Hollywood. Na gości czekać będzie czerwony dywan, ścianka prasowa oraz gwiazdy filmu “Chrzciny”: Katarzyna Figura i Andrzej Konopka. Oprócz przedpremierowego pokazu polskiej komedii w strefie VIP odbędzie się spotkanie z aktorami, które poprowadzi Artur Zaborski. No jedyna możliwość na porozmawianie z gwiazdami oraz sfotografowanie się z nimi na ściance!

Strefa VIP w Cinema City Bonarka to niepowtarzalne miejsce, gdzie odnajdzie się każdy kinoman. Poza komfortową salą z ekskluzywnymi, rozkładanymi, skórzanymi fotelami, czekają tu na naszych klientów nielimitowane przekąski kinowe (popcorn i nachosy) oraz zimne i ciepłe napoje, wszystko bez ograniczeń i wszystko wliczone w strefę biletu.

15 listopada o 19:00 do tych benefitów dołączy przedpremierowy pokaz filmu “Chrzciny” z udziałem Katarzyny Figury oraz Andrzeja Konopki oraz uczestnictwo w rozmowie z gwiazdami, którą poprowadzi dziennikarz Artur Zaborski. Jakby tego było mało każdy uczestnik pokazu będzie miał możliwość przejść się po czerwonym dywanie, sfotografować na ściance, a także porozmawiać z gwiazdami. Nie czekaj i kup bilet już dziś: https://www.cinema-city.pl/filmy/chrzciny-pokaz-vip-z-tworcami-filmu/ 

CHRZCINY - O czym jest film?

Grudzień, 1981 rok. Marianna, gorliwa katoliczka, postanawia wykorzystać rodzinną uroczystość - chrzciny najmłodszego wnuka, do pojednania swoich skłóconych od lat dzieci. Nieoczekiwanie przeszkodzi jej w tym generał Jaruzelski, który ogłasza tego dnia stan wojenny. Chcąc doprowadzić rodzinne pojednanie do końca, Marianna postanawia ukryć przed dziećmi prawdę o sytuacji w kraju. To małe z pozoru kłamstwo, uruchomi lawinę nieoczekiwanych zdarzeń, którą trudno będzie zatrzymać. 

 

 

Na ekranie zobaczymy plejadę polskich gwiazd: Katarzyna Figura, Maciej Musiałowski, Tomasz Schuchardt, Michał Żurawski, Jakub WIeczorek, Tomasz Włosok, Andrzej Konopka, Marianna Gierszewska, Agata Bykowska, czy Marta Chyczewska. 

To jak? Do zobaczenia w kinowym fotelu w sali VIP! 

 

Autor: Iwona Marczewska