“Połączyła ich miłość do kina”. Walentynkowa zabawa dla singli i par

Brak pomysłu na Dzień Zakochanych? A może jesteś singlem i Walentynki mogłyby dla Ciebie nie istnieć? W tym roku przychodzimy z pomocą zarówno dla osób w związku, jak i tych poszukujących swojej drugiej połówki. Filmowa Randka “Połączyła ich miłość do kina” to nie tylko dobra zabawa dla par, ale i możliwość znalezienia pokrewnej kinowej duszy, wygrywając przy tym atrakcyjne nagrody. Dowiedz się więcej i graj na www.filmowarandka.pl

14 luty w kalendarzu zwiastuje nic innego jak pojawienie się serduszkowych dekoracji w przestrzeni miejskiej, galeriach handlowych oraz epatowanie miłością w reklamach i na każdym możliwym roku. Dla zakochanych to okazja do celebracji, dla singli dzień jak każdy inny. My chcemy by tegoroczne Walentynki były powodem do uśmiechu dla każdego, dlatego właśnie przygotowaliśmy wyjątkową grę internetową, która pozwala sprawdzić, czy wraz z partnerem lub partnerką macie takie same upodobania kinowe, a jeśli jesteście singlami, znaleźć bratnią duszę, z którą np. będziecie mogli cały dzień oglądać maraton Harry’ego Pottera.

Wiadomo, możemy się różnić: mieć różne hobby, czy pracę, ale miłość do kina jest wspólna i jest w stanie połączyć nawet najbardziej różniące się charaktery. Czy wspólne zamiłowanie do filmów Marvela i popcornu to powód by umówić się z kimś na randkę? Myślimy, że tak, w końcu dwa tematy do rozmowy już są. Między innymi to będziecie mogli sprawdzić grając na www.filmowarandka.pl Wystarczy zalogować się wybierając opcję “w związku” lub “singiel”, odpowiedzieć na 10 pytań i wygrywać kinowe nagrody. Na uczestników zabawy czekają bilety 1+1 gratis oraz atrakcyjne zniżki na zestawy Duet od aż 80% do 30% - wszystko zależy od tego, jak bardzo łączy Was miłość do kina. Każdy gracz będzie mógł wykorzystać swoją nagrodę dopiero, kiedy połączy swoją część kodu z tą drugiej połówki. Oznacza to, że single dopiero po rozmowie i umówieniu się na randkę z innym singlem, będą mogli odebrać swoją wygraną. Brzmi fajnie? Dajcie się ustrzelić Kupidynowi dzięki Filmowej Randce! Grać można do 28 lutego, natomiast na wykorzystanie nagród czas jest do 15 marca 2022r.

 

 

A w walentynkowy weekend, tj.11-13 lutego będzie co oglądać, więc bierzcie udział w zabawie jak najprędzej! 11 lutego swoją premierę ma wyczekiwany kryminał “Śmierć na Nilu”, czyli kolejna odsłona przygód Herculesa Poirot, gdzie w głównych rolach występują takie gwiazdy jak: Kenneth Branagh, Gal Gadot, Annette Bening, Armie Hammer, czy Emma Mackey. Na ekrany kin wchodzi również film “Wyjdź za mnie”, w którym Jennifer Lopez bierze ślub z nieznajomym - w tej roli Owen Wilson. To bez wątpienia strzał w dziesiątkę dla wszystkich fanek i fanów komedii romantycznych. Nie zabraknie także romansu z naszego krajowego podwórka, bowiem premierowo będzie można obejrzeć “Miłość jest blisko” z Weroniką Książkiewicz, Olgą Bołądź, Wojciechem Solarzem i Grzegorzem Małeckim. Dla tych, którzy wolą kino gangsterskie również coś się znajdzie. 11 lutego premierę ma film “Krime Story. Love Story”, który zdaniem twórców jest współczesną ekranizacją “Romea i Julii”. To historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisana w książce rapera Marcina “Kali” Gutkowskiego, wyreżyserowana przez Michała Węgrzyna, który dał nam “Proceder”. Na ekranie plejada polskich gwiazd: Cezary Łukaszewicz, Michał Koterski, Piotr Witkowski, Wiktoria Gąsiewska, Gabriela Muskała, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Cezary Żak, czy Agnieszka Więdłocha. Przedpremierowo w niektórych kinach będzie można obejrzeć dramat “Piosenki o miłości”, czyli tegorocznego laureata Złotych Lwów na festiwalu filmowym w Gdyni w Konkursie Filmów Mikrobudżetowych. To słodko-gorzka historia o poszukiwaniu własnej tożsamości, a w głównych rolach zobaczymy Tomasza Włosoka oraz Justynę Święs (jedną połowę zespołu “The Dumplings”). Niezmiennie w repertuarze zostają takie filmy jak: “8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” oraz “Miłość, seks & pandemia”.

 

IM/Cinema City