Romantyczna Miłość bez ostrzeżenia na Ladies Night

Już 13 lutego o 19:30 zapraszamy wszystkie Panie na wydarzenie Ladies Night, podczas którego pokażemy przedpremierowo komedię romantyczną „Miłość bez ostrzeżenia” z Anne Hathaway, Marisą Tomei i Joanną Kulig!  Na uczestniczki eventu czekać będzie powitalny drink, prezenty od partnerów (m.in. kosmetyki Ziaja), a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Bilety już w sprzedaży!


Ladies Night to idealny moment, żeby wyrwać się z domu od codziennych obowiązków, wyjść z przyjaciółką lub paczką koleżanek, lub miło spędzić czas z siostrą czy mamą. Często potrzebujemy odpoczynku, a najlepiej odpoczywa się w gronie innych wspaniałych kobiet w wygodnym, kinowym fotelu. Wydarzenie składa się z dwóch części: quizu z nagrodami od partnerów oraz pokazu filmu. Podczas Ladies Night wspólnie się śmiejemy, wzruszamy, wstrzymujemy oddech, ale przede wszystkim dobrze się bawimy!


Wieczór dla kobiet w Cinema City jak zawsze rozpocznie się od przywitania bezalkoholowym drinkiem, a o to, by z kina nikt nie wyszedł z pustymi rękami, zadbają partnerzy eventu. Upominki przygotowały m.in. marki Ziaja oraz Cacharel. Sprawdź swoje najbliższe kino i kup bilet na to wyjątkowe kobiece wydarzenie już dziś: https://www.cinema-city.pl/filmy/ladies-night-milosc-bez-ostrzezenia/


„Miłość bez ostrzeżenia” – czym wzruszy nas film?
Nowy Jork, w którym może zdarzyć się wszystko, a na pewno wielkie, romantyczne historie. Para zakochanych nastolatków wierzących, że ich związek może trwać do grobowej deski, kompozytor szukający inspiracji oraz kobieta pozornie mająca wszystko, która spotyka miłość w najmniej oczekiwanym momencie. Historie bohaterów i ich miłosnych perypetii w gwiazdorskiej obsadzie – w rolach głównych wystąpią Peter Dinklage, Anne Hathaway, Marisa Tomei oraz Joanna Kulig! Przyjdź i zobacz wielką miłość na tle fascynującej, nowojorskiej panoramy!

 

 

W lutym partnerami eventu są: BNP Paribas – bank zmieniającego się świata, który pod hasłem “We love cinema” mocno angażuje się w promocję kina, Lotto – czyli dobrze wszystkim znana loteria organizowana od 1957 roku przez Totalizator Sportowy, produkująca niezwykle popularne obecnie zdrapki, Costa Coffee – producent kawy i właściciel sieci kawiarni, którego kawę znajdziecie w barach kinowych Cinema City,   Cacharel Parfums – francuska marka perfum, która zyskała światową sławę dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu do tworzenia zapachów. Główną inspiracją dla perfum Cacharel jest tradycyjna kobiecość, ZIAJA –  firma kosmetyczna, w której produktach zakochały się nie tylko Polki, ale i Azjatki oraz DepilConcept – największa w Polsce sieć nowoczesnych gabinetów kosmetycznych specjalizujących się w depilacji, fotodepilacji i fototerapii.