Skorzystaj z nowej oferty rodzinnej i poczuj ponownie dziecięcą radość z kina!

Pamiętasz jeszcze jak to było cieszyć się kinem jak dziecko? Pierwsza bajka w kinowym fotelu, zapach popcornu unoszący się po sali i ten wielki ekran, który wydawał się wtedy największy na świecie. Chcemy żebyś ponownie mógł odkrywać filmową magię bajek oraz filmów familijnych i bawił się tak dobrze jak w czasach przedszkolnych, czy szkolnych. Teraz te kinowe emocje możesz dzielić ze swoimi dziećmi, by uczyć je marzyć i kształtować ich charaktery. W końcu kino to nie tylko dobra zabawa, ale i edukacja, a z każdej bajki płynie jakiś morał, dlatego wprowadziliśmy specjalną ofertę rodzinną - od dziś dorośli płacą tyle co dzieci, bo wiemy, że z dziecięcej filmowej rozrywki nigdy się nie wyrasta.

Na czym polega oferta rodzinna? To nic innego jak cena biletu ulgowego dla osoby dorosłej podczas wspólnego wypadu z dzieckiem do kina. Promocja obowiązuje dla minimum dwuosobowej grupy: osoby dorosłej oraz dziecka lub dla maksymalnie dwóch osób dorosłych z minimum jednym dzieckiem (tu nie ma żadnego limitu). Zastanawiasz się czy może być lepiej? Oczywiście! Oferta dotyczy biletów na wszystkie filmy familijne grane w formatach: 2D, 3D, 4DX, IMAX oraz ScreenX, a więc możliwości jest wiele.

Skąd masz wiedzieć, które filmy są oznaczone jako familijne? Nic prostszego. Wystarczy, że w zakładce repertuar wybierzesz rodzaj seansu - gatunek familijny i Twoim oczom ukażą się wszystkie aktualnie grane tytuły objęte naszą ofertą rodzinną. Na ten moment do wyboru są takie produkcje jak: “Kosmiczny mecz: Nowa era”, “Luca”, “Raya i Ostatni Smok”, “Republika dzieci”, “Wojna z dziadkiem” i “Wyprawa do dżungli”.

Nie zapominamy o wszystkich bajkożercach, którzy nie wyobrażają sobie seansu bez kinowych przekąsek. Jeśli zakupicie bilet rodzinny, możecie skorzystać ze specjalnej barowej oferty, gdzie czekać na Was będą dwa wyjątkowe zestawy w atrakcyjnej cenie - 69 zł. Pierwszy z myślą o dwóch osobach dorosłych i dwójce dzieci, w skład którego wchodzą: duży popcorn, dwa średnie napoje, dwa małe popcorny, dwa soki Toma oraz 2 Mamby. Drugi natomiast skierowany jest do jednej osoby dorosłej oraz trójki dzieci, w skład którego wchodzą: średni popcorn, średni napój, trzy małe popcorny, 3 soki Toma oraz 3 Mamby.

Magia kina różne ma oblicza. Mamy nadzieję, że dzięki naszej ofercie będziecie mogli cieszyć się nią wspólnie ze swoimi dziećmi jeszcze bardziej. Do zobaczenia na sali kinowej!

 

IM/Cinema City