Spider-Man: Bez drogi do domu. Wpadnij w pajęczą sieć w kinie wielkich formatów

Na ten film czekają chyba wszyscy fani MCU. Kontynuacja przygód uwielbianego pajęczaka i połączenie innych uniwersów brzmi dobrze, a publikacje nowych zwiastunów tylko podsycają emocje. „Spider-Man: Bez drogi do domu” na ekrany kin wchodzi już 17 grudnia i obejrzeć go będzie można we wszystkich kinowych formatach: IMAX, 4DX oraz ScreenX dostępnych wyłącznie w Cinema City!

Nie będziemy gołosłowni jeśli napiszemy, że jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier roku. Nic dziwnego, bowiem po raz pierwszy w historii tożsamość Spider-Mana zostanie ujawniona. Nie może on już spełniać swoich superbohaterskich obowiązków i jednocześnie prowadzić normalnego życia. Dodatkowo naraża na niebezpieczeństwo tych, na których mu najbardziej zależy. Sprawy nie ułatwia fakt, iż uważany za bohatera Mysterio, którego poznaliśmy w poprzedniej części, postarał się przed śmiercią o to, by Peter Parker stał się wrogiem publicznym. W najnowszej części „Spider-Man: Bez drogi do domu” Spidey prosi doktora Strange’a o pomoc. Zaklęcie Strenge’a sprawia jednak wyrwę w ich świecie, przez którą dostają się najpotężniejsi złoczyńcy, którzy kiedykolwiek walczyli ze Spider-Manem w każdym uniwersum. Ze zwiastuna wywnioskować można, że na kinowym ekranie ponownie zobaczymy m.in.: Zielonego Goblina, Doktora Octopusa, czy Electro. Peter będzie musiał podjąć najważniejsze wyzwanie, które na zawsze zmieni nie tylko jego przyszłość, ale również przyszłość multiwersum. Wygląda na to, że widzów czeka dużo akcji i mnóstwo niespodzianek.

 

 

Jeśli już oglądać najnowszego Spider-Mana, to trzeba to zrobić w najlepszy możliwy sposób. W Cinema City widzowie mają do wyboru aż trzy wyjątkowe formaty, które pozwalają poczuć więcej i zapewniają niepowtarzalne wrażenia kinowe. „Spider-Man: Bez drogi do domu” od 17 grudnia dostępny jest w: 4DX, IMAX oraz ScreenX.

Sale IMAX zapewniają doświadczenie kinowe przekraczające granice wyobraźni. Podczas seansu widz może nie tylko zobaczyć, ale i usłyszeć więcej. To wszystko za sprawą ogromnego ekranu oraz krystalicznie czystego dźwięku. Ta pionierska technologia charakteryzuje się krystalicznym obrazem o najwyższej rozdzielczości, wyraźniejszym kontrastem i głębszym nasyceniem koloru. Nie bez powodu technologia IMAX na stałe wpisała się w DNA pasjonatów kinematografii na całym świecie. „Spider-Man: Bez drogi do domu” w IMAX obejrzycie w: Cinema City Sadyba (Warszawa), Cinema City Poznań Plaza (Poznań), Cinema City Punkt 44 (Katowice), Cinema City Manufaktura (Łódź), Cinema City Wroclavia (Wrocław).

Sala 4DX natomiast to miejsce, w którym filmowa fikcja dosłownie staje się rzeczywistością. Dzięki ruchomym fotelom i zaawansowanym rozwiązaniom środowiskowym (ruch, światło, zapach, woda, wiatr, bańki) oferuje absolutne, pełne efektów specjalnych przeżycie, w których widz staje się częścią filmu. Możesz poczuć wiatr we włosach lecąc razem z uwielbianym pajęczakiem między budynkami, czy poczuć turbulencje podczas najlepszych scen akcji walki ze złoczyńcami. Sale 4DX znajdziecie w Cinema City Arkadia (Warszawa), Cinema City Bydgoszcz, Cinema City Manufaktura (Łódź), Cinema City Felicity (Lublin) oraz Cinema City Wroclavia (Wrocław).

Sala ScreenX dostępna jest jedynie w Cinema City Galeria Mokotów w Warszawie. To jedyna sala w Polsce, która wykorzystuje nie tylko centralny ekran, ale i boczne ściany sali. Dzięki temu obraz otacza widza, sięgając poza jego pole widzenia aż do kąta 270 stopni. Boczne ekrany dopełniają fabułę dziejącą się na ekranie głównym. Rozciągnięcie obrazu następuje w najbardziej kluczowych momentach akcji by spotęgować efekty danej sceny, przez co nigdy nie wiesz z której strony nadleci Spider-Man.

 

 

Wybór formatu należy do Ciebie, jednak ostrzegamy, że jeśli raz wpadniesz w pajęczą sieć któregoś z nich, nie będziesz mógł się już odkleić! Biletów na seanse szukaj na www.cinema-city.pl

 

IM/Cinema City