Supernova. Pokaz specjalny dla członków Unlimited już 18 czerwca!

Bycie w #TeamUnlimited to nie lada gratka. Filmy bez limitu, rabaty na przekąski kinowe,czy oglądanie niektórych tytułów przed innymi widzami, to tylko nieliczne bonusy wiążące się z uczestnictwem w programie. Dziś zapraszamy każdego szczęśliwego posiadacza pomarańczowej karty na przedpremierowy pokaz filmu Supernova 18 czerwca w wybranych kinach Cinema City. Jak zapowiadają twórcy będzie to najbardziej emocjonalna produkcja tego roku, a w rolach głównych zobaczymy takie gwiazdy jak: Colin Firth, Stanley Tucci, czy James Dreyfus.

Supernova to debiut reżyserski Harry’ego Mcqueena, który brał udział w konkursie głównym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastian. Opowiada historię dwóch mężczyzn - Sama i Tuskera, którzy są razem od ponad 20 lat i kochają się bezgranicznie. Kiedy okazuje się, że choroba Tuskera może ich rozdzielić, decydują się wyruszyć we wspólną podróż by cieszyć się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Z dnia na dzień zostają wystawiania na coraz trudniejsze próby i odkrywają, że podejście do tego co ich czeka w najbliższym czasie, bardzo ich różni.

 

Jeśli jeszcze nie kupiłeś biletu na przedpremierowy pokaz dla członków Unlimited, możesz to zmienić klikając w ten link: https://www.cinema-city.pl/filmy/unlimited-supernova

Daj się ponieść filmowym emocjom. Do zobaczenia w Cinema City!

 


Cinema City