Szybcy i wściekli 10 – wejdź w akcję filmu jeszcze bardziej dzięki formatom Cinema City

Zobacz dziesiątą część sagi „Szybcy i wściekli” w najlepszy możliwy sposób. Wybierz jeden z formatów dostępnych w sieci kin Cinema City i wejdź w akcję filmu jeszcze bardziej. IMAX, 4DX, ScreenX, Dolby Atmos, VIP, a może klasyczne 2D? To Ty decydujesz! Sprawdź, jakie przeżycia gwarantuje każdy z formatów i daj się zaskoczyć w kinowym fotelu. Biletów szukaj na https://www.cinema-city.pl


Co nas czeka w filmie „Szybcy i wściekli 10”? 


W ciągu wielu misji i wbrew przeciwnościom losu Dom Toretto i jego rodzina przechytrzyli i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek przyszło im się zmierzyć. To wróg, który chce rozbić rodzinę i zabrać wszystko co Dom kocha. W filmie "Szybcy i wściekli 5" z 2011 roku Dom i jego ekipa pokonali nikczemnego brazylijskiego króla narkotykowego Hernana Reyesa i zniszczyli jego imperium. Nie wiedzieli jednak, że syn Reyesa, Dante, był świadkiem tego wszystkiego i przez ostatnie 12 lat obmyślał plan, dzięki któremu Dom zapłaci najwyższą cenę. Plan Dantego rozproszy rodzinę Dominica od Los Angeles po katakumby Rzymu, od Brazylii po Londyn i od Portugalii po Antarktydę. Powstaną nowi sojusznicy, a starzy wrogowie powrócą na nowo. Wszystko się zmieni, gdy Dom odkryje, że jego 8-letni syn jest celem zemsty Dantego. 


Za kamerą 10 części sagi stanął Louis Leterrier, reżyser takich produkcji jak: „Grimsby”, „Iluzja”, „Starcie tytanów”, czy obu części filmu „Transporter”. A przed kamerą zobaczymy znanych i lubianych bohaterów z poprzednich części, ale również kilka nowych nazwisk granych przez takie gwiazdy jak: Vin Diesel, Tyrese Gibson, Michelle Ridriguez, Ludacris, Jason Statham, Helen Mirren, Brie Larson, Charlize Theron, a także John Cena i Jason Mamoa. Bilety kupisz tutaj: https://www.cinema-city.pl/filmy/szybcy-i-wsciekli-10

 


Jeśli już oglądać nowy film z serii Szybcy i Wściekli, to trzeba to zrobić w najlepszy możliwy sposób. Sprawdźcie formaty w jakich film będzie dostępny w naszych kinach:


Technologia IMAX gwarantuje doświadczenie kinowe przekraczające granice wyobraźni. Podczas seansu widz może nie tylko zobaczyć, ale i usłyszeć więcej. To wszystko za sprawą ogromnego ekranu oraz krystalicznie czystego dźwięku. Ta pionierska technologia charakteryzuje się krystalicznym obrazem o najwyższej rozdzielczości, wyraźniejszym kontrastem i głębszym nasyceniem koloru. Nie bez powodu technologia IMAX na stałe wpisała się w DNA pasjonatów kinematografii na całym świecie. Sale BNP Paribas IMAX znajdziecie w: Cinema City Sadyba (Warszawa), Cinema City Poznań Plaza (Poznań), Cinema City Punkt 44 (Katowice), Cinema City Zakopianka (Kraków), Cinema City Manufaktura (Łódź), Cinema City Wroclavia (Wrocław). 


Sala Sizeer 4DX natomiast to miejsce, w którym filmowa fikcja dosłownie staje się rzeczywistością. Dzięki ruchomym fotelom i zaawansowanym rozwiązaniom środowiskowym (ruch, światło, zapach, woda, wiatr, bańki) oferuje absolutne, pełne efektów specjalnych przeżycie, w których widz staje się częścią filmu. Możesz poczuć wiatr we włosach, czy wciśnięcie w fotel przy pościgu samochodowym. Sale Sizeer 4DX znajdują się w Cinema City Arkadia (Warszawa), Cinema City Bydgoszcz, Cinema City Manufaktura (Łódź), Cinema City Felicity (Lublin) oraz Cinema City Wroclavia (Wrocław). 


Sala ScreenX dostępna jest w Cinema City Galeria Mokotów w Warszawie oraz w Cinema City Korona we Wrocławiu. To jedyna technologia na świecie, która wykorzystuje nie tylko centralny ekran, ale i boczne ściany sali. Dzięki temu obraz otacza widza, sięgając poza jego pole widzenia aż do kąta 270 stopni. Boczne ekrany dopełniają fabułę dziejącą się na ekranie głównym. Rozciągnięcie obrazu następuje w najbardziej kluczowych momentach akcji by spotęgować efekty danej sceny, przez co nigdy nie wiesz z której strony pojawi się samochód w pościgu.  


Cinema City Bonarka i Wroclavia są jedynymi multipleksami w Polsce z odrębną strefą VIP z 6 salami kinowymi i wyjątkową ofertą przekąsek kinowych bez limitu. Strefa VIP gwarantuje również wyjątkową atmosferę w klimatycznym lobby i oglądanie filmów z perspektywy luksusowych, rozkładanych foteli. VIP light to dostęp nie tylko do komfortowej sali, ale również do nielimitowanych przekąsek kinowych (zimne napoje, popcorn i nachosy), oraz ciepłych napojów takich jak kawa, herbata, wszystko bez ograniczeń i wszystko wliczone w cenę biletu. 


System Dolby Atmos jest największym przeżyciem dla tych, którzy efekty dźwiękowe i akustyczne stawiają na pierwszym miejscu. Cinema City Korona jest trzecią lokalizacją naszej sieci, gdzie widzowie będą mogli przetestować ten system na własnej skórze. Dolby Atmos to technologia dźwięku obiektowego, dzięki której jesteśmy w stanie usłyszeć więcej, a co za tym idzie wejść w akcję filmu jeszcze bardziej. Sale z technologią Dolby Atmos dostępne są w kinach: Cinema City Białołęka (Warszawa), Cinema City Wroclavia oraz Korona (Wrocław).


Wybór formatu należy do Ciebie, jednak ostrzegamy, że jeśli raz spróbujesz któregoś z nich, nie będziesz mógł już z pewnym niedosytem oglądać filmów na standardowym ekranie kinowym! Biletów na seanse szukaj na https://www.cinema-city.pl/filmy/szybcy-i-wsciekli-10