Pora na porządną dawkę śmiechu. Teściowie 2 przedpremierowo na Ladies Night!

Już 7 września o 19:30 Cinema City zaprasza wszystkie Panie na przedpremierowy pokaz filmu “Teściowie 2”, czyli kontynuacji polskiej komedii, która rozbawi kinomanki do łez. Na uczestniczki Ladies Night czekać będzie powitalny drink, prezenty od partnerów eventu, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Bilety już w sprzedaży! 


Ladies Night to idealny moment, żeby wyrwać się z domu od codziennych obowiązków, wyjść gdzieś z przyjaciółką lub całą paczką koleżanek, a może i spędzić miło czas z siostrą, czy mamą. Każdy czasem potrzebuje odpoczynku, a najlepiej odpoczywać w gronie innych wspaniałych kobiet w wygodnym, kinowym fotelu. Wydarzenie składa się z dwóch części: quizu z nagrodami od partnerów oraz pokazu filmu. Podczas Ladies Night wspólnie się śmiejemy, wzruszamy, wstrzymujemy oddech, ale przede wszystkim dobrze się bawimy!


Wrześniowa edycja wydarzenia ponownie przywita Panie bezalkoholowym welcome drinkiem, a o to by z kina nikt nie wyszedł z pustymi rękami, zadbają partnerzy eventu. W konkursie głównym Panie powalczą m.in. o bilety do Parku Wodnego Suntago. 7 września o 19:30 Cinema City wyświetli przedpremierowo polską komedię „Teściowie 2”. Sprawdź swoje najbliższe kino i kup bilet na to wyjątkowe kobiece wydarzenie już dziś: https://www.cinema-city.pl/filmy/ladies-night-tesciowie-2


“Teściowie 2” - o czym jest film? 
Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz - niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata  w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski. "Teściowie 2" to kontynuacja świetnie przyjętego zarówno przez widzów jak i krytyków komediowego hitu "Teściowie". 


Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy polskiego kina jak: Izabela Kuna, Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz, Eryk Kulm, czy Andrzej Zieliński. 


We wrześniu partnerami eventu są takie marki jak: BNP Paribas - bank zmieniającego się świata, który pod hasłem “We love cinema” mocno angażuje się w promocję kina, Lotto - czyli dobrze wszystkim znana loteria organizowana od 1957 roku przez Totalizator Sportowy, produkująca niezwykle popularne obecnie zdrapki, Staropolanka - naturalna woda mineralna z Uzdrowisk Kłodzkich, jest to jedyna marka wód o różnych poziomach mineralizacji, ZIAJA - firma kosmetyczna, w której produktach zakochały się nie tylko Polki, ale i Azjatki, Pepsi -  marka, którą uwielbiają fani napojów takich jak: Pepsi, Ice Tea, Mirinda czy 7Up, Suntago, czyli największy zadaszony park wodny w Europie, to część projektu Park of Poland w skład którego wchodzi również baza noclegowa Suntago Village oraz DepilConcept - największa w Polsce sieć nowoczesnych gabinetów kosmetycznych specjalizujących się w depilacji, fotodepilacji i fototerapii.