Twoje dziecko gwiazdą wielkiego ekranu? Weź udział w konkursie Mikołajkowym i wygrywaj!

Czy wyobrażałeś sobie kiedyś, jak by to było zobaczyć swoją pociechę na wielkim kinowym ekranie? Teraz masz okazję się przekonać, bowiem dzieciaki przejmują Mikołajki w Cinema City! Między 3, a 6 grudnia przed seansami nasi klienci będą mogli podziwiać spot składający się ze świątecznych życzeń najmłodszych widzów. Co zrobić by to Twoje dziecko stało się gwiazdą kina?

Jedyne co musisz zrobić, to nagrać krótki filmik, na którym Twoja pociecha przedstawi swoje marzenia w liście do świętego Mikołaja. Nowa zabawka, gra, a może chęć podróży lub zostania wielką gwiazdą kina? To ostatnie może spełnić się szybciej niż myśli! Im kreatywniejsze zgłoszenie, tym większe prawdopodobieństwo, że zostanie pokazane na srebrnym ekranie. Jury konkursowe oceniać będzie również humor i niebanalny dowcip, oryginalność oraz jakość wykonania. Nie ma więc na co czekać. Jeśli Twoje dziecko jest przebojowe i chciałoby się podzielić ze światem swoim gwiazdkowym marzeniem, pora działać. Chwytaj za kamerę lub telefon i stwórzcie wspólnie niepowtarzalne nagranie. Szczegóły akcji i regulamin dostępne są na stronie: www.konkurs.cinema-city.pl

To jednak nie koniec nagród! Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy dwa, które skradną nasze serca i nagrodzimy je laptopami ASUS Vivobook OLED. Brzmi dobrze? Wiemy, że tak. Nowy laptop przyda się każdemu dziecku, nie tylko do nauki, ale również zabawy, a może nawet najmłodsi podzielą się w domu swoją wygraną z rodzicami?

Wiemy, że kreatywność to drugie imię większości dzieci, więc pamiętajcie by nie ograniczać ich wyobraźni. Dajcie się ponieść magii kina i nagrajcie swój film już dziś. Na zgłoszenia czekamy do 28 listopada na stronie www.konkurs.cinema-city.pl .

Do zobaczenia na wielkim ekranie! ;)

 


Cinema City