Zobacz Baby Boom czyli Kogel Mogel 5 przedpremierowo na Ladies Night

Już 25 stycznia o 19:30 zapraszamy wszystkie Panie na pierwsze Ladies Night w 2024 roku, na którym przedpremierowo wyświetlona zostanie kontynuacja uwielbianej polskiej komedii: „Baby Boom czyli Kogel Mogel 5”. Na uczestniczki eventu czekać będzie powitalny drink, prezenty od partnerów (m.in. kosmetyki od Ziaji), a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Bilety już w sprzedaży! 


Ladies Night to idealny moment, żeby wyrwać się z domu od codziennych obowiązków, wyjść gdzieś z przyjaciółką lub całą paczką koleżanek, a może i spędzić miło czas z siostrą, czy mamą. Każdy czasem potrzebuje odpoczynku, a najlepiej odpoczywać w gronie innych wspaniałych kobiet w wygodnym, kinowym fotelu. Wydarzenie składa się z dwóch części: quizu z nagrodami od partnerów oraz pokazu filmu. Podczas Ladies Night wspólnie się śmiejemy, wzruszamy, wstrzymujemy oddech, ale przede wszystkim dobrze się bawimy!


Styczniowa edycja wydarzenia ponownie przywita Panie bezalkoholowym drinkiem, a o to by z kina nikt nie wyszedł z pustymi rękami, zadbają partnerzy eventu. W torbach dla uczestniczek w styczniu znajdą się m.in. lakiery do paznokci od T-Mobile, czy kosmetyki od Ziaji. W konkursie głównym Panie powalczą m.in. zestaw prezentowy od marki GLOV. 25 stycznia o 19:30 wyświetlimy przedpremierowo polską komedię „Baby Boom czyli Kogel Mogel 5”. Sprawdź swoje najbliższe kino i kup bilet na to wyjątkowe kobiece wydarzenie już dziś: https://www.cinema-city.pl/filmy/ladies-night-baby-boom-czyli-kogel-mogel-5/


„Baby Boom czyli Kogel Mogel 5” - o czym jest film?


Piotruś – razem z żoną, teściową oraz Leopoldem – przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku. A Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka… Z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba… zaczynają się problemy! Piotruś towarzyszy siostrze w trakcie porodu i sam zaczyna marzyć o dziecku – ku przerażeniu Marlenki. Marcin, świeżo upieczony tata, wpada w panikę i nagle znika. A do tego w Brzózkach zjawia się tajemnicza Kamila – dziewczyna w zaawansowanej ciąży, która szuka właśnie Zawady…  


Na ekranie ponownie obsada znana z poprzednich części: Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Dorota Stalińska, Marian Opania, Małgorzata Rożniatowska, Wiktor Zborowski, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Krzysztof Szczepaniak. 


W styczniu partnerami eventu są takie marki jak: BNP Paribas - bank zmieniającego się świata, który pod hasłem “We love cinema” mocno angażuje się w promocję kina, Lotto - czyli dobrze wszystkim znana loteria organizowana od 1957 roku przez Totalizator Sportowy, produkująca niezwykle popularne obecnie zdrapki, T-Mobile - jeden z największych w Polsce operatorów świadczących pełen zakres usług telekomunikacyjnych, który ma w swojej ofercie program Magenta Moments, ZIAJA - firma kosmetyczna, w której produktach zakochały się nie tylko Polki, ale i Azjatki oraz DepilConcept - największa w Polsce sieć nowoczesnych gabinetów kosmetycznych specjalizujących się w depilacji, fotodepilacji i fototerapii.