MIKOŁAJKI JAK Z BAJKI

Od środy 6 grudnia do niedzieli 10 grudnia w Cinema City świętować będziemy Mikołajki! Na młodych widzów czekać będą filmowe przeboje i inne atrakcje. Może nawet uda Wam się spotkać Świętego Mikołaj? 6 grudnia prowadzony będzie sampling słodyczy od Haribo, natomiast w weekend 9-10 grudnia na małych kinomanów na bramkach biletowych czekać będą chrupersy od Lubelli. Samplingi prowadzone będą do wyczerpania zapasów.

 

6 GRUDNIA - KINOWA ŚRODA

 
Mikołajki w tym roku wypadają w środę, która w Cinema City jest KINOWĄ ŚRODĄ, czyli bilety na wszystkie filmy 2D kosztują od 16,90 zł!
Cena "Kinowej Środy" nie obowiązuje w kinach IMAX, 4DX® i ScreenX™. Wybierając się do kina w inne dni niż środa pamiętaj o skorzystaniu z OFERTY RODZINNEJ, by zaoszczędzić na rodzinnym przeżywaniu filmowych emocji.
 
Dowiedz się więcej o OFERCIE RODZINNEJ:https://www.cinema-city.pl/static/pl/pl/oferta-rodzinna 

 

MIKOŁAJKOWA OFERTA FILMOWA:

Wonka 2D subtittles

WONKA

POKAZY PRZEDPREMIEROWE Poznaj magiczną historię Willy'ego Wonki i zanurz się w świecie pełnym pysznej czekolady, pięknych piosenek i dobrej zabawy, a nawet spotkaj Umpa Lumpa!

Kicia Kocia pod choinkę

KICIA KOCIA POD CHOINKĘ

POKAZY PRZEDPREMIEROWE Najwyższa pora na zimowe spotkanie z Kicią Kocią na wielkim ekranie! Wspólnie odwiedzimy bibliotekę, wsiądziemy do pociągu i pobawimy się w śniegu!

Trolls Band Together

TROLLE 3

PREMIERA: 1.12.2023r. Tęskniliście za nimi? Po dwóch filmach prawdziwej przyjaźni i flirtowania, Poppy i Mruk są teraz oficjalnie parą! Poppy odkrywa, że Mruk ma sekretną przeszłość.

Wish

ŻYCZENIE

PREMIERA: 22.11.2023r. Nastoletnia Asha z pomocą przyjaciół oraz magicznej gwiazdy z nieba stawia czoła złemu władcy, by ocalić swoją społeczność. Czy im się uda? Sprawdźcie w kinie.

DLA NAJMŁODSZYCH KINOMANÓW PRZYGOTOWALIŚMY SPECJALNY ZESTAW MIKOŁAJKOWY NA BARZE

 

- 30% na HARIBO PICK&MIX

HARIBO przygotowało także specjalną ofertę dla wszystkich miłośników żelek. Od 6 grudnia na wszystkie produkty z oferty "pick&mix" obowiązuje rabat -30%! Oferta specjalna obowiązuje do wyczerpania zapasów. 

_______________________________________________________________________________________________