NOWA OFERTA RODZINNA W CINEMA CITY

CIESZ SIĘ Z KINA JAK
DZIECKO I PŁAĆ MNIEJ

Od teraz DOROŚLI płacą za filmy familijne tyle co DZIECI,
bo z najlepszej kinowej rozrywki nigdy się nie wyrasta.

W ofercie rodzinnej można zakupić 2 rodzaje biletów: bilet Rodzinny ulgowy (dla dziecka do lat 12) oraz bilet Rodzinny normalny (dla osoby dorosłej). Warunkiem skorzystania z oferty rodzinnej jest zakup biletu Rodzinny normalny oraz minimum jednego biletu Rodzinny ulgowy. Ofertą objęte są wszystkie filmy z kategorii FAMILIJNEJ, uwzględniając również te grane w formatach: 2D, 3D, 4DX, IMAX oraz SCREEN X.

Bilet Rodzinny normalny = 1 bilet dla osoby dorosłej | Bilet rodzinny ulgowy = 1 bilet dla dziecka do lat 12

Bilety Rodzinne obowiązują wyłącznie na filmy z kategorii FAMILIJNE

Bilet Rodzinny ulgowy obowiązuje dla dzieci do lat 12

Bilet rodzinny upoważnia do skorzystania ze specjalnej oferty barowej na 1 z 2 zestawów

 

AKTUALNE FILMY W OFERCIE RODZINNEJ

RODZINKA RZĄDZI
PREMIERA 1 października

Tim i jego żona, Carol ( żywicielka rodziny), mieszkają na przedmieściach ze swoją super-inteligentną 7-letnią córką Tabithą i uroczą, małą Tiną. Tabitha ubóstwia swojego wuja Teda i chce stać się taki jak on.

JAK ROZMAWIAĆ Z PSEM
PREMIERA 24 września

Pewnego dnia Olivier przeprowadza tajemniczy eksperyment, w wyniku którego między czworonogiem a jego właścicielem nawiązuje się telepatyczna więź.

PSI PATROL
PREMIERA 3 WRZEŚNIA

Patrol psich bohaterów wkracza do akcji na wielkim ekranie. Poznaj historię o odważnych pieskach i o chłopcu którzy niosą pomoc potrzebującym.

CZARNY MŁYN
PREMIERA 27 SIERPNIA

Na motywach najsłynniejszej powieści dziecięcej Marcina Szczygielskiego. "Czarny młyn" to wzruszająca opowieść o akceptacji i tolerancji, do której dzieci muszą dojść własną drogą.

Lassie, wrÓĆ!
PREMIERA 20 SIERPNIA

Historia najwierniejszego psa świata i jego niezwykłej podróży w poszukiwaniu domu i najlepszego kumpla. Wzruszający film na który warto zabrać chusteczki.

WYROLOWANI
PREMIERA 13 SIERPNIA

Historia o parze odważnych Flumaków, które postanawiają wyruszyć w podróż w czasie, dzięki której być może uda im się odwrócić bieg historii i uratować swój gatunek

WYPRAWA DO DŻUNGLI
PREMIERA 30 LIPCA

Charyzmatyczny kapitan łodzi i odważna badaczka dzikiej przyrody wyruszają na wyprawę przez amazońską dżunglę by odnaleźć drzewo życia. . Dobra zabawa gwarantowana!

WOJNA Z DZIADKIEM
PREMIERA 23 LIPCA

Porozkręcane meble czy wąż w łóżku - w walce o pokój każdy ruch jest dozwolony. Przekonaj się, czyje działania wojenne rozbawią Cię bardziej: wnuczka czy dziadka.

KOSMICZNY MECZ: NOWA ERA
PREMIERA 16 LIPCA

Mamo, Tato - piłka po Waszej stronie! Pora zabrać swoje pociechy do kina na najbardziej kosmiczną rozgrywkę tego roku. W rolach głównych Królik Bugs i LeBron James.

Raya i ostatni smok
PREMIERA 2 LIPCA

W zamieszkałym przez starożytną cywilizację królestwie Kumandra, wojowniczka Raya usiłuje odnaleźć.

LUCA
PREMIERA 18 CZERWCA

Ciao! Co powiecie na włoskie wakacje na dużym ekranie w stylu Pixara? Jeśli jesteście spragnieni przygody to nie możecie przegapić tego filmu!

 

SPECJALNA OFERTA BAROWA DLA OSÓB Z BILETEM RODZINNYM

Osoby które kupią bilet rodzinny będą mogły skorzystać z specjalnej oferty barowej. Do wyboru będą mieć 2 powiększone zestawy w wyjątkowo atrakcyjnej cenie - 69 zł każdy. A wszystko po to aby dodatkowo zwiększyć apetyt na kinowe premiery filmów dla najmłodszych.

 

ZESTAW 2 + 2
Dwie osoby dorosłe + dwójka dzieci


1x Duży popcorn
2x Mały popcorn
2x Średni napój
2x Sok TOMA
2x MAMBA

ZESTAW 1 + 3
Jedna osoba dorosła + trójka dzieci


1x Średni Popcorn
1x Średni Napój
3x Mały Popcorn
3x Sok TOMA
3x MAMBA

 

REGULAMIN OFERTY RODZINNEJ

1. W ofercie rodzinnej można zakupić dwa rodzaje biletów; bilet Rodzinny normalny oraz bilet Rodzinny ulgowy.

2. Bilet Rodzinny normalny = 1 bilet dla osoby dorosłej.

3. Bilet Rodzinny ulgowy = 1 bilet dla dziecka do lat 12.

4. Bilet Rodzinny normalny możliwy jest do zakupu z minimum jednym biletem Rodzinny ulgowy. Oznacza to, że podczas zakupy biletu Rodzinny normalny należy również zakupić minimum jeden bilet Rodzinny ulgowy.

5. W ofercie Rodzinnej można zakupić maksymalnie dwa bilety Rodzinny normalny dla osoby dorosłej.

6. Bilet Rodzinny ulgowy możliwy jest do zakupu z minimum jednym biletem Rodzinny normalny. Oznacza to, że podczas zakupy biletu Rodzinny ulgowy należy również zakupić minimum jeden bilet Rodzinny normalny.

7. Bilet Rodzinny ulgowy obowiązuje dla dziecka do lat 12.

8. Rodzinna oferta barowa dostępna jest wyłącznie dla osób, które zakupiły minimum jeden bilet Rodzinny normalny oraz minimum jeden bilet Rodzinny ulgowy.

9. Oferta Rodzinna obowiązuje we wszystkie dni tygodnia, również w weekendy i święta.

10. Ofertą objęte są wyłącznie filmy z kategorii FAMILIJNE.

11. Oferta Rodzinna obowiązuje na filmy w formacie 2D, 3D, IMAX, 4DX oraz ScreenX. Nie obowiązuje na filmy w strefie VIP.

12. Oferta Rodzinna nie obowiązuje na wydarzenia specjalne oraz nie łączy się z innymi promocjami w tym również ze zniżkami partnerów.

13. W przypadku seansów 3D doliczana jest dodatkowa opłata za zakup okularów przeznaczonych do oglądania filmów 3D.