PREMIERY I GALE

Szukasz idealnego miejsca na zorganizowanie premiery filmu lub produktu? Chciałbyś zorganizować uroczystą galę w kinie? Nic prostszego! Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów ds. organizacji eventów pomoże Ci zaplanować wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci Twoich gości.

 

Na życzenie klienta udostępnimy czerwony dywan wraz z oświetleniem ścianki prasowej

Zorganizujemy wydzieloną strefę z welcome drinkiem w lobby kina

Zorganizujemy bankiet dla uczestników wydarzenia

Dopasujemy wielkość sal do potrzeb organizatora. Nasze sale pomieszczą od 23 do 750 osób w zależności od lokalizacji

Przestronne lobby kina to doskonała przestrzeń do przygotowania dodatkowych atrakcji dla gości. Istnieje tu również możliwość zorganizowania własnej szatni

Większość naszych kin wyposażona jest w digital postery. Daje to możliwość prezentacji dedykowanego materiału (np. logo firmy, zwiastun filmu, agenda spotkania itp.) w całym kinie lub w wybranych strefach

 

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji premier w kinie i jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej rozbudowanego scenariusza imprezy.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
[email protected]
+48 510 024 159
+48 510 024 062
Na maile i telefony odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.

 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.