Nigdy w życiu! powraca na wielki ekran w ramach cyklu Ladies Night

14 marca o 19:30 zapraszamy wszystkie Panie na wyjątkową edycję Ladies Night, podczas której na wielki ekran powróci kultowa komedia romantyczna „Nigdy w życiu!” z okazji 20 rocznicy premiery. Na uczestniczki eventu prócz nostalgicznego powrotu do przeszłości z Judytą w roli głównej, czekać będzie powitalny drink, prezenty od partnerów wydarzenia, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki, ale w wielu lokalizacjach jeszcze są w sprzedaży.  

Ladies Night to idealny moment, żeby wyrwać się z domu od codziennych obowiązków, wyjść gdzieś z przyjaciółką lub całą paczką koleżanek, a może i spędzić miło czas z siostrą, czy mamą. Każdy czasem potrzebuje odpoczynku, a najlepiej odpoczywać w gronie innych wspaniałych kobiet w wygodnym, kinowym fotelu. Wydarzenie składa się z dwóch części: quizu z nagrodami od partnerów oraz pokazu filmu. Podczas Ladies Night wspólnie się śmiejemy, wzruszamy, wstrzymujemy oddech, ale przede wszystkim dobrze się bawimy!

Marcowa edycja wydarzenia ponownie przywita Panie bezalkoholowym drinkiem, a o to by z kina nikt nie wyszedł z pustymi rękami, zadbają partnerzy eventu. W torbach dla uczestniczek w marcu znajdą się m.in. woda Żywiec Zdrój Delikatnie Musujący,  koreańska maseczka do twarzy od marki AURA, czy coś słodkiego od E. Wedel. 14 marca o 19:30 wyświetlimy z okazji dwudziestolecia premiery kultowy film „Nigdy w życiu!”. Sprawdź swoje najbliższe kino i kup bilet na to wyjątkowe kobiece wydarzenie już dziś: www.cinema-city.pl/filmy/ladies-night-nigdy-w-zyciu

 

„Nigdy w życiu!” - o czym jest film?

Judyta mieszka w Warszawie, jest żoną nieźle prosperującego biznesmena, ma dorastająca córkę. Poświęciła się rodzinie, prowadzi dom i wychowuje Tosię, coraz mocniej wkraczającą w okres młodzieńczego buntu. Nie pracuje zawodowo na pełnym etacie, ale związana jest z redakcją pewnego pisma dla kobiet, gdzie prowadzi dział kontaktów z czytelnikami, co polega na odpowiadaniu na listy dotykające najrozmaitszych spraw – od problemów z biurokracją po najbardziej intymne sprawy czytelniczek i czytelników.

W marcu partnerami eventu są takie marki jak: BNP Paribas, HARIBO, E.Wedel, Żywiec Zdrój Delikatnie Musujący, Nacomi, AURA, Tymbark oraz Depil Concept