Wpadnij na sekretny pokaz Unlimited i daj się zaskoczyć!

Kochasz niespodzianki? Lubisz się miło zaskoczyć? A może uwielbiasz rozwiązywać zagadki? Ten pokaz jest właśnie dla Ciebie! Startujemy z najbardziej tajemniczym i zagadkowym wydarzeniem dla posiadaczy kart Unlimited, podczas którego wyświetlimy sekretny film. Co to znaczy? Jego tytuł poznasz dopiero siedząc wygodnie w kinowym fotelu.

Lubimy Was zaskakiwać, dlatego właśnie rozpoczynamy cykl seansów z niespodzianką wyłącznie dla posiadaczy naszej pomarańczowej karty do świata filmów Unlimited. Mamy nadzieję, że sekretne seanse przypadną Wam do gustu, bo chcielibyśmy robić Wam takie niespodzianki częściej. Cała zabawa polega na tym, by kupić bilet na film, którego tytułu nie znasz, przyjść na pokaz i miło się zaskoczyć! Sprawdź czy jesteś mistrzem w rozwiązywaniu zagadek i czy uda Ci się trafić tytuł granego filmu!

Pierwszy film z serii sekretnych pokazów Unlimited wyświetlimy już w czwartek 20 lipca o godzinie 19:00. Jaki tytuł pokażemy? Możesz zgadywać! Oznacz Cinema City w mediach społecznościowych, użyj hasztagu #UnlimitedSecretScreening i zabaw się w detektywa, zgadując tytuł filmu. Bilety na pokaz kupisz klikając tutaj, jednak pamiętaj, że by móc dokonać zakupu musisz najpierw zalogować się do swojego konta.

Chciałbyś wziąć udział w pokazie, ale nie masz karty Unlimited?

Sekretny pokaz jest dostępny wyłącznie dla posiadaczy kart Unlimited. Możesz jednak łatwo do nas dołączyć! Już od 38 zł miesięcznie możesz cieszyć się nielimitowanym dostępem do filmów na wielkim ekranie, ofertami specjalnymi, rabatami w barach kinowych i kawiarniach, pokazami przedpremierowymi i nie tylko. Sprawdź jakie benefity zyskasz dzięki karcie Unlimited, dołącz do nas i ciesz się kinem bez limitu.

 

WIĘCEJ O UNLIMITED www.cinema-city.pl/unlimited

Tylko do końca tego roku czeka nas mnóstwo filmowych premier, które trzeba obejrzeć na wielkim ekranie. Lada chwila na ekrany trafi „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia”, lipiec spędzimy z takimi tytułami jak: „Mission Impossible: Dead Reckoning Part One”, „Barbie”, „Oppenhaimer”, sierpień to ostra jazda z „Meg 2: Głębia”, „Gran Turismo”, „Blue Beetle” oraz „Wojowniczymi Żółwiami Ninja: Zmutowany Chaos”. A to tylko wakacje! Jesień przyniesie takie premiery jak: „Bez litości 2. Ostatni rozdział”, „Moje wielkie greckie wesele 3”, „Zakonnica II”, „Niezniszczalni 4”, „Piła X”, „Diuna: część druga”, „Marvels”, „Igrzyska Śmierci: Ballada ptaków i węży”, „Napoleon” i wiele innych, a końcówka roku to magiczne produkcje: „Wonka”, „Trolle 3”, „Aquaman i Zaginione Królestwo”.

Te wszystkie filmy i wiele więcej możesz obejrzeć w Cinema City z kartą Unlimited. Miesięczny koszt członkostwa zwraca się już przy dwóch wizytach w kinie w miesiącu.

Partnerem sekretnego pokazu jest marka Impala oraz sklep Hlonda 6 www.hlonda6.pl