CINEMA CITY UNLIMITED


ABONAMENT KINOWY UNLIMITED - TO SIĘ OPŁACA!

Zacznij oglądać filmy bez limitu w kinie! Wybierz jedyny na rynku abonament kinowy. Tylko do końca roku czeka mnóstwo filmowych premier, które trzeba obejrzeć na wielkim ekranie. Miesięczny koszt członkostwa zwraca się już po 2 seansach w miesiącu. Możesz wybrać płatności co miesiąc lub zapłacić z góry za rok i zyskać miesiąc członkostwa gratis!

Ponad 200 premier każdego roku
Dołącz do #TeamUnlimited już dziś


ZOBACZ CO ZYSKASZ Z KARTĄ UNLIMITED

Niezwłocznie po rejestracji otrzymasz swoją kartę Unlimited, a wraz z nią klucz do benefitów

  • Nielimitowany dostęp do filmów 2D
  • Zniżki w barach i kawiarniach Cinema City
  • Filmy w formatach specjalnych 3D, IMAX, 4DX, ScreenX, VIP za niewielką dopłatą
  • Możliwość udziału w pokazach przedpremierowych dla klubowiczów
  • Oferty specjalne m.in. darmowy popcorn na urodziny czy do 50% zniżki na wybrane wydarzenia specjalne
  • Niezapomniane kinowe emocje i rozrywkę na każdy nastrój

 

ILE KOSZTUJE ABONAMENT UNLIMITED?

Miesięczny koszt członkostwa zwraca się już po 2 seansach w miesiącu*. Możesz wybrać płatności odnawialne, co miesiąc, przez okres minimalny 3 miesięcy (po tym okresie członkostwo jest automatycznie kontynuowane do momentu anulowania) lub wybrać korzystniejszą finansowo ofertę, 12 miesięcy w cenie 11, w ramach jednorazowej płatności z góry za cały rok, na okres minimalny 12 miesięcy (po tym okresie członkostwo wygasa).
Cena karty Unlimited jest uzależniona od Grupy Abonamentowej, do której należy Twoje kino.

*miesięczna cena abonamentu Unlimited dla wybranego kina Cinema City jest niższa niż koszt zakupu dwóch biletów normalnych 2D, w cenie regularnej, w tym samym kinie.

Aktualna lista kin w podziale na Grupy Abonamentowe Unlimited tutaj


Nielimitowany świat filmów zawsze pod ręką! 

Wirtualna karta Unlimited dostępna na koncie w aplikacji mobilnej Cinema City. Zapewnia wygodę, wystarczy w nią kliknąć, aby pokazać szczegóły obsłudze kina, podczas zakupu biletów, przy realizacji dodatkowych benefitów lub przed wejściem na salę kinową.

Co zrobić żeby zacząć korzystać z E-karty Unlimited

  • Posiadać członkostwo Unlimited
  • Pobrać aplikację mobilną Cinema City w sklepie App Store lub Google Play
  • Zalogować się do konta Unlimited w aplikacji mobilnej
  • W zakładce "konto", na górze ekranu wyświetli się Twoja e-karta 

Pobierz aplikację Cinema City!


BENEFITY KARTY UNLIMITED

Oglądasz co chcesz i ile chcesz! 

Z kartą Cinema City Unlimited nie musisz wybierać, który film zobaczysz. W ramach abonamentu oglądasz filmy 2D bez limitów, kiedy chcesz i ile chcesz! Niezwłocznie po rejestracji otrzymujesz swoją kartę i możesz od razu ruszać do kina. Dołącz już dziś i nie przegap żadnej z premier! 
Regulamin Unlimited 
 

 

Oglądasz wcześniej niż inni!

Ten benefit pokochasz najbardziej! Oglądaj filmy na długo przed ich oficjalną premierą. Niektóre z nich udostępniamy w ramach filmu niespodzianki, którego tytuł jest tajemnicą do momentu rozpoczęcia seansu. Sprawdź status swoich powiadomień, aby otrzymywać zaproszenia na pokazy przedpremierowe czy inne ekskluzywne oferty, przygotowane z myślą o naszych klubowiczach. Kliknij, aby dowiedzieć się o nadchodzących pokazach.

 

Oglądasz taniej w specjalnych formatach!

W ramach abonamentu filmy 2D oglądasz bez limitu! A seanse w formatach specjalnych: 3D, Imax, 4DX, ScreenX, VIP z niewielką dopłatą. Sprawdź tutaj Cennik dopłat do formatów dla klubowiczów. Obowiązuje również dopłata do biletu Unlimited, Użytkowników posiadających członkostwo w Grupie Abonamentowej 1 lub 2, przy korzystaniu z kina należącego do innej Grupy Abonamentowej.

 

Kupujesz taniej w kinowych barach i kawiarniach!

Na start otrzymujesz 10% rabatu, a po roku członkostwa zniżka wzrasta do 25%. Niezależnie od tego na co masz ochotę: popcorn, nachos, lody, Pepsi, ICEE czy coś słodkiego – zniżka dotyczy wszystkich przekąsek i napojów dostępnych w kinie. Wystarczy, że pokażesz swoją aktywną kartę Unlimited w kasie, a rabat zostanie naliczony. Zapisz się do newslettera Unlimited, aby otrzymywać aktualne oferty. 
 


PROMOCJA

ŁAP NAWET ROK UNLIMITED ZA DARMO, A DO TEGO POPCORN GARTIS 

Opłacasz abonament Cinema City Unlimited w ramach miesięcznego planu płatności? Teraz możesz zyskać nawet rok kina za darmo. Otwórz Konto dla Ciebie w Credit Agricole z kartą Visa, zgódź się na oferty marketingowe banku, płać kartą Visa min. 10 razy w miesiącu, dodaj ją do płatności Unlimited i zacznij zgarniać premię do 100% wartości Twojej subskrypcji, a także popcorn gratis. Promocja trwa do 30 września 2024r. Sprawdż szczegóły promocji oraz regulamin.


Dodatkowe korzyści posiadania karty Unlimited

CELEBRUJEMY TWOJE URODZINY!

Ty wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o ofertach dedykowanych posiadaczom kart Unlimited a my wysyłamy Ci prezent na urodziny! Chcemy, aby ten wyjątkowy dzień był jak dobre kino, czyli pełen magii i niezapomnianych emocji. Pamiętaj, dla nas grasz zawsze główną rolę dlatego w dzień Twoich urodzin celebrujemy to w sposób szczególny.

*oferta przeznaczona wyłącznie dla osób z wyrażoną zgodą na otrzymywanie informacji o ofertach dedykowanych posiadaczom kart Unlimited

 

 

 

Polecasz - zyskujesz miesiące członkostwa gratis!

Polecaj Unlimited znajomym i zacznij zgarniać miesiące członkostwa gratis. Nie ma przecież nic lepszego niż dzielenie się filmowymi emocjami z bliskimi. Zapraszając do programu 12 znajomych, możesz otrzymać nawet cały rok filmów bez limitu za darmo! Szczegóły oferty oraz regulamin tutaj


NIEZBĘDNE DO REJESTRACJI UNLIMITED 

Jeżeli masz skończone 16 lat, możesz już dziś stać się posiadaczem karty Unlimited, przepustki do świata filmów bez limitów! Sprawdź, czego jeszcze potrzebujesz aby kupić członkostwo Unlimited.

•    Przygotuj zdjęcie w wersji elektronicznej (do wydrukowania na karcie Unlimited)
•    Przejdź do formularza rejestracji Unlimited
•    Wybierz rodzaj abonamentu oraz plan płatności 
•    Zapłać kartą płatniczą lub kartą podarunkową Unlimited

Z usługi Unlimited możesz zacząć korzystać od razu, ponieważ niezwłocznie po zakończeniu rejestracji na adres podany w formularzu wyślemy dokumenty potwierdzające zawarcie Umowy oraz szczegóły Twojej karty Unlimited.
Do zobaczenia w kinie! 

Regulamin Unlimited 


UNLIMITED NA PREZENT

Imieniny, urodziny, prezent składkowy czy może Walentynki? Każdy powód jest dobry aby podarować Unlimited...


UNLIMITED DLA FIRM

Benefit motywacyjny dla pracownika czy może premia dla Twojego klienta? Unlimited daje wiele możliwości...


Masz pytania? 
Sprawdź FAQ lub skontaktuj się z nami
 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA UNLIMITED 
Czynne codziennie 13:00-21:00 
email: [email protected] 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań. Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.