CINEMA CITY UNLIMITED

O UNLIMITED

Cinema City Unlimited to wyjątkowy i niezwykle atrakcyjny cenowo program abonamentowy oferujący możliwość oglądania nielimitowanej liczby filmów w dowolnym kinie Cinema City w Polsce. Użytkownicy Karty Unlimited mogą również korzystać z możliwości bezpłatnej opcji zakupu biletów online oraz uczestniczyć w pokazach przedpremierowych. Kartę Unlimited można zamówić dla siebie lub dziecka, czy podarować w formie Karty Podarunkowej. Oferta Unlimited kierowana jest również do klientów korporacyjnych, którzy chcą poszerzyć koszyk benefitów pozafinansowych dla pracowników lub wykorzystać kartę jako element programów lojalnościowych dla swoich klientów.

 


ILE TO KOSZTUJE?

Dostęp do oferty możliwy jest w dwóch opcjach subskrypcji:

title

*Minimalny okres członkostwa 12 miesięcy. Dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy.

title

*Minimalny okres członkostwa 12 miesięcy. Dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce.

Istnieje również możliwość zapłaty za abonament Unlimited z góry za cały rok. Każda oferta dostępna jest jedynie dla posiadaczy kart kredytowych lub debetowych z aktywną funkcją płatności cyklicznych (przy wyborze opcji miesięcznych płatności). W ramach abonamentu filmy 2D dostępne są bez żadnych opłat, a za seanse w formatach specjalnych: 3D, Imax, 4DX, VIP wymagana jest tylko niewielka dopłata. Szczegóły oferty oraz lista dopłat w Regulaminie Unlimited. Użytkownicy Kart Unlimited posiadający abonament bez kin warszawskich, mogą korzystać z oferty kina warszawskich z dopłatą 4 zł do każdego biletu.


NIEZBĘDNE DO REJESTRACJI

Aby móc rozpocząć korzystanie z benefitów jakie oferuje Karta Unlimited, użytkownik musi dokonać wyboru abonamentu i przeprowadzić rejestrację.
Sprawdź co będzie potrzebne.  

title

PEŁNOLETNOŚĆ

O kartę dla dziecka wnioskuje rodzic lub opiekun prawny.

title

ZDJĘCIE

Zdjęcie użytkownika karty w wersji elektronicznej.

title

KARTA PŁATNICZA

Karta kredytowa lub debetowa z aktywną funkcją obciążeń automatycznych.

title

FORMULARZ

Wypełnienie formularza oraz akceptacja regulaminu.


MASZ UNLIMITED OD ROKU? 

Jeśli przedłużyłeś umowę Unlimited na kolejny okres po okresie początkowym możesz już dziś zacząć korzystać z dodatkowej oferty.
Okaż swoją Kartę Unlimited w barach oraz kawiarniach kin Cinema City i oszczędzaj na zakupach*.
* nie dotyczy kawiarni w Cinema City Bemowo oraz Spin City
 


MASZ WIĘCEJ PYTAŃ? 

Biuro Obsługi Klienta Unlimited 
tel. 222 419 222 
Biuro czynne od pon-niedz od 10.30 do 22.30
Zadzwoń do nas lub napisz e-mail.

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland – CC sp. z o.o. sp.j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

 

title

Nie musisz wybierać, który film zobaczysz. Z Kartą Unlimited oglądasz bez limitu, kiedy chcesz, ile chcesz.

title

Imieniny, urodziny, prezent składkowy czy może Walentynki? Każdy powód jest dobry aby podarować Unlimited.

title

Zacznij motywować pracowników i nagradzać klientów z Unlimited wykorzystując fundusz socjalny.