CINEMA CITY UNLIMITED

 

UNLIMITED - TO SIĘ OPŁACA!

Kup kino w abonamencie Unlimited, oglądaj filmy bez limitu! Nie zwlekaj, tylko do końca tego roku czeka mnóstwo filmowych premier, które trzeba obejrzeć na wielkim ekranie. Miesięczny koszt członkostwa zwraca się już przy dwóch wizytach w kinie w miesiącu.


Karta Cinema City Unlimited - co warto wiedzieć?

Cinema City Unlimited to pierwszy w Polsce program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów bez limitu, na dużym ekranie w kinach Cinema City. Jako posiadacz karty masz do dyspozycji ponad 200 premier każdego roku. To nie wszystko! Możesz korzystać z 10% rabatu na zakupy w barach i kawiarniach Cinema City, a także uczestniczyć w pokazach przedpremierowych organizowanych tylko dla klubowiczów, na kilka dni przed oficjalną premierą. W ramach członkostwa Unlimited filmy 2D dostępne są dla Ciebie bez żadnych opłat, a za seanse w formatach specjalnych: 3D, Imax, 4DX, ScreenX, VIP wymagana jest tylko niewielka dopłata. Kartę Unlimited można zamówić dla siebie lub podarować w formie Karty Podarunkowej.

 

 

Cena Karty Cinema City Unlimited

Aktualna lista kin w podziale na Grupy Abonamentowe Unlimited tutaj

 

Wypróbuj abonament do kina
przez 3 miesiące!

Wahasz się przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do Unlimited? Nie potrzebnie!

Nasz abonament kinowy możesz przetestować w krótkim okresie czasu, przez jedyne 3 miesiące i sprawdzić jak bardzo wciągające jest kino bez limitu!  3 miesięczny, minimalny okres członkostwa obowiązuje przy zawarciu Umowy Unlimited, w ramach Miesięcznego Planu Płatności. Drugą formą dołączenia do Unlimited jest Roczny Plan Płatności, w którym płacisz z góry za cały rok.

Decyzja o formie płatności zależy tylko od Ciebie!

Jedyne o czym musisz pamiętać przy umowie na 3 miesiące, jeśli karta Unlimited nie spełni Twoich oczekiwań, to wypowiedzenie umowy. Jeśli tego nie zrobisz, umowa przedłuży się automatycznie na kolejne miesiące. W każdej chwili jednak będziesz miał prawo, aby z niej zrezygnować.

Załóż konto UNLIMITED i ciesz się kinem w abonamencie!

Regulamin

 


BENEFITY Z KARTĄ UNLIMITED

Oglądasz co chcesz i ile chcesz! 

Z Kartą Cinema City Unlimited nie musisz wybierać, który film zobaczysz. W ramach wykupionego abonamentu oglądasz filmy 2D bez limitów, kiedy chcesz i ile chcesz!  Niezwłocznie po rejestracji otrzymujesz kartę tymczasową i możesz od razu korzystać z członkostwa. Dołącz już dziś i nie przegap żadnej z premier!
Regulamin Unlimited 
 

 

Oglądasz wcześniej niż inni!

Bądź pierwszą osobą, która obejrzy film dzięki naszym specjalnym pokazom przedpremierowym dla klubowiczów Unlimited, organizowanym na kilka dni przed oficjalną premierą filmu. Sprawdź status swoich powiadomień, aby otrzymywać zaproszenia na pokazy przedpremierowe czy inne ekskluzywne oferty, przygotowane z myślą o naszych klubowiczach. Kliknij, aby dowiedzieć się o nadchodzących pokazach.

 

Oglądasz filmy w specjalnych formatach!

Abonament do kina Cinema City Unlimited, to filmy 2D bez żadnych opłat, a seanse w naszych formatach specjalnych: 3D, Imax, 4DX, ScreenX, VIP tylko z niewielką dopłatą. Cennik dopłat do formatów dla klubowiczów. Dopłata w wysokości maksymalnie 6 zł obowiązuje również Użytkowników posiadających abonament w Grupie Abonamentowej 1 lub 2, przy korzystaniu z kina należącego do innej Grupy Abonamentowej.

 

Kupujesz taniej w kinowych barach i kawiarniach!

Masz Kartę Unlimited – masz rabat w kinowych barach i kawiarniach. 
Na start otrzymujesz 10% rabatu, a po roku członkostwa zniżka wzrasta do 25%. Niezależnie od tego na co masz ochotę: popcorn, nachos, lody, Pepsi, ICEE czy coś słodkiego – zniżka dotyczy wszystkich przekąsek i napojów dostępnych w kinie. Wystarczy, że pokażesz swoją aktywną kartę Unlimited w kasie, a rabat zostanie naliczony. Zapisz się do newslettera Unlimited, aby otrzymywać aktualne oferty. 
 


Inne korzyści posiadania karty Cinema City Unlimited

WSPÓLNIE CELEBRUJEMY TWOJE URODZINY!

Chcemy, aby dzień urodzin klientów Unlimited był jak dobre kino, czyli pełen magii i niezapomnianych emocji. Dlatego świętujemy ten wyjątkowy dzień razem z Tobą i obdarowujemy prezentem*, który ucieszy prawdziwego kinomana. Dla nas grasz zawsze główną rolę, ale w dzień Twoich urodzin celebrujemy to w sposób szczególny.

*oferta przeznaczona wyłącznie dla osób z wyrażoną zgodą na otrzymywanie informacji o ofertach dedykowanych posiadaczom kart Unlimited

 

 

Polecasz - zyskujesz miesiące członkostwa gratis!

Masz Unlimited? Poleć Unlimited znajomym i zacznij zgarniać miesiące członkostwa gratis. Nie ma przecież nic lepszego niż dzielenie się filmowymi emocjami z bliskimi. Zapraszając do programu 12 znajomych, możesz otrzymać nawet cały rok filmów bez limitu za darmo! Szczegóły oferty oraz regulamin tutaj

 

ŁAP NAWET ROK UNLIMITED ZA DARMO, A DO TEGO POPCORN GARTIS 

Opłacasz abonament Cinema City Unlimited w ramach miesięcznego planu płatności? Teraz możesz zyskać nawet rok kina za darmo. Otwórz Konto dla Ciebie w Credit Agricole z kartą Visa, zgódź się na oferty marketingowe banku, płać kartą Visa min. 10 razy w miesiącu, dodaj ją do płatności Unlimited i zacznij zgarniać premię do 100% wartości Twojej subskrypcji, a także popcorn gratis. Za spełnienie warunków promocji bank Credit Agricole zwróci Ci do 50 zł miesięcznie, łącznie nawet 600 zł w ciągu roku, oraz maks. 12 kodów na popcorn – jeden popcorn 1,5l/mies. Premię oraz kody możesz otrzymać w okresie 18 miesięcy od dnia otwarcia konta. Promocja trwa do 31 maja 2024r. Sprawdż szczegóły promocji oraz regulamin.

 

 

ZOBACZ CO CZEKA NA PRAWDZIWYCH KINOMANÓW W UNLIMITED:


 


NIEZBĘDNE DO REJESTRACJI UNLIMITED 

Jeżeli masz skończone 16 lat, możesz już dziś stać się posiadaczem karty Unlimited, przepustki do świata filmów bez limitów! Sprawdź, czego jeszcze potrzebujesz aby kupić członkostwo Unlimited.

•    Przygotuj zdjęcie w wersji elektronicznej (do wydrukowania na karcie Unlimited)
•    Przejdź do formularza rejestracji Unlimited
•    Wybierz rodzaj abonamentu oraz plan płatności 
•    Zapłać kartą płatniczą lub kartą podarunkową Unlimited

Z usługi Unlimited możesz zacząć korzystać od razu, ponieważ niezwłocznie po zakończeniu rejestracji na adres podany w formularzu wyślemy dokumenty potwierdzające zawarcie Umowy oraz szczegóły Twojej karty Unlimited.
Do zobaczenia w kinie! 

Regulamin Unlimited 


UNLIMITED NA PREZENT

Imieniny, urodziny, prezent składkowy czy może Walentynki? Każdy powód jest dobry aby podarować Unlimited...


UNLIMITED DLA FIRM

Benefit motywacyjny dla pracownika czy może premia dla Twojego klienta? Unlimited daje wiele możliwości...


Masz pytania? 
Sprawdź FAQ lub skontaktuj się z nami
 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA UNLIMITED 
Czynne codziennie 13:00-21:00 
email: [email protected] 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań. Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.