UNLIMITED


Cinema City Unlimited to pierwszy w Polsce program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów bez limitu, na dużym ekranie w kinach Cinema City. Dołącz już dziś i zyskaj: ponad 200 premier każdego roku, 10% rabatu w barach Cinema City oraz kawiarniach Cinema Cafe, pokazy przedpremierowe tylko dla klubowiczów oraz bezpłatną opcję zakupu biletów online. Kartę Unlimited można zamówić dla siebie lub podarować w formie Karty Podarunkowej.

Karta Unlimited dostępna jest w dwóch opcjach abonamentu.

*Miesięczny Plan Płatności, minimalny okres członkostwa 3 miesiące (promocja trwa do 31.12.2022). Dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy.

*Miesięczny Plan Płatności, minimalny okres członkostwa 3 miesiące (promocja trwa do 31.12.2022). Dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce.

Karta Unlimited dostępna jest w dwóch opcjach abonamentu.

*Roczny Plan Płatności, minimalny okres członkostwa 12 miesięcy. Dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy.

*Roczny Plan Płatności, minimalny okres członkostwa 12 miesięcy. Dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce.

Istnieje również możliwość zapłaty za abonament Unlimited z góry za cały rok, zgodnie z cennikiem obowiązującym w momencie zawierania Umowy. Każda oferta dostępna jest jedynie dla posiadaczy kart kredytowych lub debetowych z aktywną funkcją płatności cyklicznych (przy wyborze opcji miesięcznych płatności). W ramach abonamentu filmy 2D dostępne są bez żadnych opłat, a za seanse w formatach specjalnych: 3D, Imax, 4DX, ScreenX, VIP wymagana jest tylko niewielka dopłata. Szczegóły oferty oraz lista dopłat w Regulaminie Unlimited. Użytkownicy Kart Unlimited posiadający abonament bez kin warszawskich, mogą korzystać z oferty kina warszawskich z dopłatą 4 zł do każdego biletu.


NIEZBĘDNE DO REJESTRACJI

Aby móc rozpocząć korzystanie z benefitów jakie oferuje Karta Unlimited, użytkownik musi dokonać wyboru abonamentu i przeprowadzić rejestrację.
Sprawdź co będzie potrzebne.  

WIEK

Wymagany wiek do utworzenia Konta i rejestracji Unlimited

ZDJĘCIE

Zdjęcie użytkownika karty w wersji elektronicznej.

KARTA PŁATNICZA

Karta kredytowa lub debetowa z aktywną funkcją obciążeń automatycznych.

FORMULARZ

Wypełnienie formularza oraz akceptacja regulaminu.OFERTY DLA KLUBOWICZÓW

 


25% RABATU POWYŻEJ 1 ROKU W PROGRAMIE

Masz kartę Unlimited więcej niż 12 miesięcy? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Już dziś możesz korzystać z 25% rabatu w barach Cinema City oraz kawiarniach Cinema Cafe. Okaż ważną kartę Unlimited aby uzyskać rabat. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

 


MASZ WIĘCEJ PYTAŃ? 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA UNLIMITED 
Czynne codziennie 13:00-21:00 
email: [email protected] 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.
Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.

 

Nie musisz wybierać, który film zobaczysz. Z Kartą Unlimited oglądasz bez limitu, kiedy chcesz, ile chcesz.

Imieniny, urodziny, prezent składkowy czy może Walentynki? Każdy powód jest dobry aby podarować Unlimited.

Zacznij motywować pracowników i nagradzać klientów z Unlimited wykorzystując fundusz socjalny.