Bajka, która nie tylko bawi, ale i uczy. “Jeżyk i przyjaciele” już od 10 czerwca na wielkim ekranie!

Dwójka małych, ale śmiałych przyjaciół, niesamowita przygoda i proekologiczne przesłanie. Brzmi dobrze? Zdecydowanie! A co jeśli dodamy, że w głównych rolach występują uwielbiane przez wszystkich zwierzaki: jeżyczka i wiewiór? Tego nie można przegapić. “Jeżyk i przyjaciele” to kolczasta animacja, która przypadnie do gustu zarówno tym starszym, jak i tym młodszym. To bezpieczna bajka, która będzie znakomitym wyborem na pierwszą filmową przygodę dla dziecka w kinowym fotelu.

Już 10 czerwca w kinach spotkacie najlepszą ekipę do ratowania świata. Oprócz dobrej zabawy w kinowym fotelu, na widzów czekać będzie ważna lekcja o tym, jak ważne jest dbanie o świat, który nas otacza. Wspólnie z dwójką małych bohaterów wyruszymy w niesamowitą podróż, która miejmy nadzieję zakończy się “happy endem”!

Mila i Mędrek to dzieciaki-zwierzaki i para najlepszych przyjaciół zamieszkujących leśną polanę. Dzielna jeżyczka i przebojowy wiewiór uwielbiają beztroską zabawę, lecz wszystko zmienia się, gdy nastaje długa susza zagrażająca mieszkańcom lasu. Kiedy zaczyna brakować wody do picia, to właśnie Mila i Mędrek wyruszają na misję, dzięki której w leśnych strumykach ma znów popłynąć wartki nurt. Czeka ich trudna wyprawa, lecz bohaterowie nie mają zamiaru zwijać się po jeżowemu w kulkę! Ten futrzasto-kolczasty duet spotka na swojej drodze wielu najeżonych wrogów, którym musi udowodnić, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem!

 

 

“Jeżyk i przyjaciele” to kolczasta przygoda, w której dużą rolę odgrywa przyroda, a bajka nie tylko bawi, ale i uczy. Jest wolna od przemocy i przerażających postaci, a więc jest idealnym wyborem dla rodziców, którzy chcieliby po raz pierwszy pokazać swojemu dziecku magiczny świat kina. To opowieść o sile przyjaźni z mądrym przesłaniem. Animacja ta należy do gatunku filmów, które nie tylko wpływają na postrzeganie świata przez nasze pociechy, kształtują ich charaktery, ale także promują pozytywne interakcje społeczne.

Każdy z nas ma w sobie wewnętrzne dziecko, a bajki często potrafią bawić dużo bardziej dorosłych niż młodych widzów. Tak więc już od 10 czerwca tych małych i tych dużych zapraszamy do kin Cinema City na film “Jeżyk i przyjaciele”. Biletów szukajcie na cinema-city.pl

 

Cinema City!