Bondowy zawrót głowy. Przedsprzedaż, konkurs i maraton w Cinema City!

Fani agenta 007 łączcie się. Początek października należy do Jamesa Bonda i wyczekiwanego „Nie czas umierać”, gdzie w głównej roli po raz ostatni zobaczymy Daniela Craiga. Jeśli tak jak my uwielbiacie przygody agenta Jej Królewskiej Mości mamy dla Was nie lada gratkę. Oprócz standardowych seansów, przygotowaliśmy również maraton podczas którego obejrzycie „Skyfall”, „Spectre” i premierowo „Nie czas umierać”, a dla tych którzy odliczają już dni i godziny i chcą jako pierwsi obejrzeć najnowszą część przygód agenta 007 przygotowaliśmy wyjątkowe seanse tuż po północy! Zastanawiacie się, czy może być lepiej? Zapewniamy, że tak, dlatego dodatkowo mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest wyjątkowy dzień pełen wrażeń.

Kupując bilet na ostatnie show Daniela Craiga w roli Bonda „Nie czas umierać” macie możliwość zgarnięcia niesamowitej nagrody – przeżycia dnia w stylu Agenta Jej Królewskiej Mości. Do wygrania jest przelot helikopterem nad Warszawą, kolacja w restauracji Nobu, ekskluzywna premiera z możliwością przejścia się po czerwonym dywanie, na którą zostaniesz dowieziony przez szofera oraz nocleg w hotelu Marriott. To wszystko dla dwóch osób. Wszystkie te atrakcje na zwycięzcę czekają 29 września w stolicy. Musicie jednak się spieszyć, bo konkurs trwa już tylko do jutra! Jeśli już masz swój bilet zarejestruj go koniecznie na stronie https://konkurs.cinema-city.pl/" i odpowiedz na pytanie by powalczyć o wygraną. Jeżeli jednak jeszcze nie masz swojego biletu, wiesz co robić.

Dla tych, którzy chcieliby sobie przypomnieć wcześniejsze części przygód agenta 007 na wielkim ekranie wyświetlimy podczas specjalnego maratonu „Skyfall”, „Spectre” oraz „Nie czas umierać”. W „Skyfall” lojalność agenta 007 wobec M zostaje wystawiona na próbę po ataku na siedzibę MI6 i kradzieży tajnych danych. Trop wiedzie do osoby z przeszłości szefowej brytyjskiego wywiadu. W roli czarnego charakteru występuje Javier Bardem. W „Spectre” James Bond stara się odkryć prawdę dotyczącą złowrogiej organizacji WIDMO. Tymczasem w Londynie M toczy polityczną batalię o przyszłość MI6. W roli czarnego charakteru zobaczymy tu Christopha Waltza. W najnowszej premierowej części „Nie czas umierać” James Bond na prośbę swojego starego przyjaciela, Felixa Leitera z CIA, bierze udział w misji odbicia porwanego naukowca. Trop prowadzi do niebezpiecznego złoczyńcy Safina – w tej roli Remi Malek.

 

 

Premiera „Nie czas umierać” już 1 października w Cinema City! Do zobaczenia w kinie.

 

IM/Cinema City