Gotowi na prawdziwe święto kina? Imax Day już 19 września w Cinema City!

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, kiedy ma się ochotę sięgnąć drugi raz po ten sam tytuł filmowy. Jeśli więc już chcielibyście to zrobić, warto uczynić to właśnie 19 września w jedynym takim dniu w roku, czyli podczas Imax Day. Tego dnia w 5 kinach Cinema City będziecie mogli obejrzeć pięć wyjątkowych produkcji, które albo już widzieliście, albo dopiero będziecie mieli okazję zobaczyć po raz pierwszy na wielkim ekranie, a do tego w wyjątkowej sali IMAX. Jeżeli zaś jeszcze nigdy nie mieliście okazji wybrać się do IMAX, aż sami Wam zazdrościmy niepowtarzalnych kinowych przeżyć, które na Was czekają!

Przejdźmy jednak do konkretów. Pewnie chcielibyście wiedzieć, jakie wyjątkowe filmy przygotowaliśmy dla wszystkich widzów tego dnia. Możemy Was zapewnić, że wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Nie tylko Ci młodsi, ale i nieco starsi oraz bardziej wymagający kinoholicy.

 

PANDY

Co powiecie na 40 minut z jednymi z najbardziej uwielbianych zwierząt na świecie, a do tego z jednym z najprzyjemniejszych filmowych głosów - Marcinem Dorocińskim w roli narratora. Brzmi dobrze? Przygotujcie się na niesamowitą opowieść o przyjaźni, trudach przetrwania i wielkiej nadziei, a przede wszystkim o niezdarnych pandach. Propozycja nie tylko dla najmłodszych widzów zostanie wyświetlona w 3D. My już widzieliśmy i zapewniamy, że naprawdę warto!

 


CZAROWNICA 2

Wielki powrót Angeliny Jolie w roli Diaboliny na ogromny Imax-owy ekran to coś, czego bez dwóch zdań nie możecie przegapić. Charakteryzacja i kostiumy robią tutaj spore wrażenie, a najlepiej przyjrzycie się im właśnie w sali IMAX. W kontynuacji filmu Aurora postanawia wyjść za mąż i zamieszkać w pałacu razem z księciem. Pomysł ten nie przypadnie jednak do gustu Diabolinie, a o ochłodzenie jej relacji z Aurorą zadba podstępna królowa Ingrith - w tej roli Michelle Pfeiffer. “Czarownicę 2” pokażemy w wersji z dubbingiem w 3D, byście jeszcze bardziej mogli wejść w akcję filmu.

 


BOHEMIAN RHAPSODY

Jeżeli już mieliście okazję obejrzeć ten film, ale nie byliście na seansie w IMAX to tak jakbyście nie przeżyli go wcale. To co przeżywa się w trakcie projekcji dzięki dźwiękowi, który otacza widza z każdej strony to coś, czego nie da się opisać słowami i trzeba poczuć to na własnej skórze. “Bohemian Rhapsody” to propozycja nie tylko dla fanów Queen, ale również dla tych, którzy po prostu lubią dobre kino i chcą zobaczyć jak brzmi najlepszy koncert rockowy w historii na wielkim ekranie.

 


GRAWITACJA

Co powiecie na film, który zdobył aż siedem oscarowych statuetek, między innymi za: najlepszą reżyserię, zdjęcia, dźwięk, muzykę oryginalną oraz efekty specjalne? Gigantyczny Imax-owy ekran jest wręcz stworzony do tej produkcji, dlatego jeżeli jeszcze nie widzieliście “Grawitacji” w IMAX musicie to koniecznie nadrobić. Jeśli jednak widzieliście już ten film w kinie, to dobrze wiemy, że chcielibyście obejrzeć go raz jeszcze. Opowieść o dwójce astronautów, którzy próbują przetrwać w kosmosie z Sandrą Bullock i Georgem Clooneyem w rolach głównych to tzw. “must see”.

 


TO

Jeśli mielibyśmy wybrać jeden z 10 najlepszych horrorów ostatniej dekady, “To” na pewno zagościło by w naszym zestawieniu. Ci, którzy naprawdę lubią się bać, nie mogą przegapić tego tytułu na wielkim ekranie sali IMAX. Pennywise terroryzujący dzieci z małego miasteczka powraca do kin tylko i wyłącznie 19 września, więc jeżeli brakuje Wam potężnej dawki strachu, wiecie co robić. Do zobaczenia w kinowym fotelu!

 

Najlepsze zostawiliśmy na koniec. Cena seansów w IMAX tego dnia również jest wyjątkowa. Za każdy seans zarówno Ci młodsi jak i starsi zapłacą 18 zł, a w przypadku filmów 3D trzeba będzie doliczyć dodatkowo 4 zł dopłaty za okulary. #TeamUnlimited również nie będzie poszkodowany. Posiadaczy naszych kart do świata kina obowiązywać będzie wyłącznie niska dopłata - 3 zł za filmy IMAX 2D oraz 5 zł za filmy IMAX 3D. To jak? Jesteście gotowi na cały dzień kinowych emocji? Biletów i szczegółów wydarzenia szukajcie tutaj.

 

IM/Cinema City