Greckie wakacje w październiku? Zobacz Moje Wielkie Greckie Wesele 3 na Ladies Night!

Już 3 października o 19:30 zapraszamy wszystkie Panie na wyjątkowy pokaz filmu “Moje Wielkie Greckie Wesele 3” w ramach wydarzenia Ladies Night. Na uczestniczki eventu czekać będzie powitalny drink, prezenty od partnerów, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Bilety już w sprzedaży.

Ladies Night to idealny moment, żeby wyrwać się z domu od codziennych obowiązków, wyjść gdzieś z przyjaciółką lub całą paczką koleżanek, a może i spędzić miło czas z siostrą, czy mamą. Każdy czasem potrzebuje odpoczynku, a najlepiej odpoczywać w gronie innych wspaniałych kobiet w wygodnym, kinowym fotelu. Wydarzenie składa się z dwóch części: quizu z nagrodami od partnerów oraz pokazu filmu. Podczas Ladies Night wspólnie się śmiejemy, wzruszamy, wstrzymujemy oddech, ale przede wszystkim dobrze się bawimy!

Październikowa edycja wydarzenia ponownie przywita Panie bezalkoholowym drinkiem, a o to by z kina nikt nie wyszedł z pustymi rękami, zadbają partnerzy eventu. W torbach dla uczestniczek w październiku znajdą się m.in. próbki kosmetyków od Nacomi, woda od Staropolanki, książka od wydawnictwa Feeria, czy coś pachnącego od marki W. Kruk. W konkursie głównym Panie powalczą m.in. o bilety do Parku Wodnego Suntago. 3 października o 19:30 wyświetlimy trzecią część hitowej produkcji „Moje Wielkie Greckie Wesele”. Sprawdź swoje najbliższe kino i kup bilet na to wyjątkowe kobiece wydarzenie już dziś: www.cinema-city.pl/filmy/ladies-night-moje-wielkie-greckie-wesele-3 

„Moje Wielkie Greckie Wesele 3” - o czym jest film?

Ponad sześć lat po tym, jak rodzina Portokalos po raz ostatni gościła na kinowych ekranach w filmie „Moje Wielkie Greckie Wesele 2”, klan powraca i na ostatnią prośbę zmarłego Gusa Portokalosa udaje się na zjazd rodzinny do Grecji, aby odbyć serdeczną i przezabawną podróż pełną miłości i zwrotów akcji. Na ekranie zobaczymy: Ninę Vardalos, Johna Corbetta, Marię Vacratsis, Elenę Kampouris, Louisa Mandylora i Andreę Martin, a także Eliasa Kacavasa. Film jest zadedykowany pamięci Michaela Constantine'a - aktora, który w poprzednich częściach grał upartego ojca głównej bohaterki.

W październiku partnerami eventu są takie marki jak: BNP Paribas - bank zmieniającego się świata, który pod hasłem “We love cinema” mocno angażuje się w promocję kina, Lotto - czyli dobrze wszystkim znana loteria organizowana od 1957 roku przez Totalizator Sportowy, produkująca niezwykle popularne obecnie zdrapki, W.Kruk, czyli najstarsza marka jubilerska w Polsce, która od 1840 roku tworzy ponadczasową biżuterię, dzięki której Klienci mogą poczuć się wyjątkowo, Staropolanka - naturalna woda mineralna z Uzdrowisk Kłodzkich, jest to jedyna marka wód o różnych poziomach mineralizacji, Suntago, czyli największy zadaszony park wodny w Europie, to część projektu Park of Poland w skład którego wchodzi również baza noclegowa Suntago Village,  Greenpoint - kobieca marka odzieżowa, która została stworzona w 1992 roku z potrzeby połączenia elegancji, kobiecości, stylu i wygody, Nacomi - marka kosmetyków naturalnych stworzonych wyłącznie z najwyższej jakości surowców ekologicznych i organicznych, wydawnictwo Feeria – marka, która od wielu lat współtworzy rynek wydawniczy w Polsce, a ich siłą jest pasja i miłość do książek, DepilConcept - największa w Polsce sieć nowoczesnych gabinetów kosmetycznych specjalizujących się w depilacji, fotodepilacji i fototerapii oraz Polskie Stowarzyszenie Producentów Oleju, którego misją jest działanie na rzecz tworzenia warunków dla wzrostu konkurencyjności polskiego sektora olejowego.