Otwórz konto i zyskaj kino Unlimited na rok od Credit Agricole

Od teraz w Cinema City możesz oglądać filmy za darmo bez limitu przez cały rok. Właśnie wystartowała akcja „Cinema City - rok filmów za darmo” we współpracy z bankiem Credit Agricole, dzięki której każdy posiadacz karty Unlimited, a także nowy członek programu może otrzymać roczne, bezpłatne członkostwo. Wystarczy otworzyć konto w banku Credit Agricole z kartą VISA Cinema i cieszyć się nielimitowanymi seansami w kinowym fotelu.

Jak zyskać rok filmów za darmo?
Aby skorzystać z oferty, należy otworzyć konto osobiste w banku Credit Agricole, wybrać jedną z kart VISA Cinema, a po jej aktywacji dodać ją jako metodę płatności za abonament Unlimited na stronie internetowej kina. Płatności cykliczne za abonament Unlimited będą pobierane z tej karty, a użytkownik będzie otrzymywał zwrot kosztów, jeśli spełni warunki określone w Regulaminie Promocji „CINEMA CITY – rok filmów za darmo”. Dokładne instrukcje oraz szczegółowe informacje o akcji znajdują się na stronie https://www.cinema-city.pl/static/pl/pl/creditagricole/ 
Credit Agricole zorganizuje także w kinach Cinema City eventy, podczas których będzie można poznać szczegóły i przystąpić do akcji promocyjnej, zyskując abonament Unlimited.

 

 

Jakie benefity wiążą się z kartą Unlimited?
Cinema City Unlimited to pierwszy i jedyny w Polsce kinowy program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów w kinowym fotelu bez limitów, mając do dyspozycji ponad 200 premier każdego roku. Dodatkowo posiadacze karty Unlimited mogą korzystać z rabatów na zakupy w barach i kawiarniach sieci kin oraz uczestniczyć w pokazach przedpremierowych tylko dla klubowiczów. Każdy członek programu może także ubiegać się bezpłatnie o kartę Unlimited Family a wraz z nią bilety dziecięce gratis do wykorzystania na wspólne, rodzinne wypady do kina. 

 

Autor: Iwona Marczewska