Przeżyj koncert Machine Gun Kelly na wielkim ekranie. Mainstream Sellout na żywo z Cleveland: The Pink Era już 13 maja!

Kup bilet na jedno z ciekawszych muzycznych wydarzeń kinowych tego roku! Zobacz koncert Machine Gun Kelly - Mainstream Sellout Na Żywo z Cleveland: The Pink Era już 13 maja o 19:00 w kinowym fotelu niczym w “golden circle” pod samą sceną. Przenieś się na jedną noc na niezapomniany, pełen akcji występ na stadionie i sprawdź ekskluzywne zakulisowe momenty z wyprzedanej światowej trasy koncertowej.

13 maja okryty platyną artysta Machine Gun Kelly (MGK) przeniesie swój wyprzedany występ “Mainstream Sellou Tour” z rodzinnego miasta Cleveland w stanie Ohio z 2022 roku na ekrany kin na całym świecie. Ten niezapomniany występ muzyczny będzie można podziwiać także na ekranach Cinema City. Film wyreżyserowany został przez Sama Cahilla i jest pierwszym pełnometrażowym filmem fabularnych z serii niedawno uruchomionego wydawnictwa multimedialnego i muzycznego Floor 13. 

Machine Gun Kelly: Mainstream Sellout Live from Cleveland The Pink Era to mnóstwo hitów i ulubieńców fanów, m.in. “Bloody Valentine”, “my ex's best friend”, “lonely”, “el diablo”, “I Think I'm OKAY”. W 2022 roku Machine Gun Kelly wyruszyło w trasę koncertową na arenach Ameryki i Europy, która zakończyła się jedynym takim w historii koncertem w rodzinnym mieście zespołu na stadionie First Energy dla 50 tysięcznej widowni. MGK jako pierwszy i jedyny mieszkaniec Ohio wyprzedał największą salę koncertową w mieście i domu The Cleveland Browns z NFL. Ten koncert to jednonocne kinowe wydarzenie, które podaruje fanom zakulisowe momenty wyprzedanej światowej trasy koncertowej, tak więc jeśli słysząc piosenki MGK Twoje serce bije mocniej, nie może Cię zabraknąć w Cinema City! 

 

Koncert będzie można oglądać na ekranach Cinema City w takich miastach jak: Bydgoszcz, Częstochowa, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Toruń, Warszawa, Wrocław. Posiadacze kart Unlimited za koncert zapłacą o 50% mniej. Bilety zaczynają się od 35 zł w zależności od miasta.

Bilety kupisz tutaj:https://cinema-city.pl/filmy/machine-gun-kelly-mainstream-sellout/