Wyrusz w niezwykłą przygodę z bohaterami filmu Wyprawa do dżungli i wygrywaj filmowe nagrody

Długo czekaliśmy na porządną dawkę kina przygodowego na miarę Indiana Jones, czy Piratów z Karaibów. Już 30 lipca będziecie mogli przekonać się, czy filmowy duet Emily Blunt oraz Dwayne’a Johnsona zagrozi najlepszym produkcjom tego gatunku. Jedno wiemy na pewno, humoru i akcji w tym widowisku nie zabraknie. Dla miłośników przygód i poszukiwaczy skarbów przygotowaliśmy dodatkowo wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania będą nagrody związane z produkcją.

Film opowiada historię badaczki Lily (w tej roli Emily Blunt), która za wszelką cenę pragnie odnaleźć legendarne drzewo życia, którego owoce potrafią uzdrawiać. By osiągnąć cel wyrusza w podróż po amazońskiej dżungli, w której towarzyszy jej charyzmatyczny kapitan Frank (Dwayne Johnson). Na swojej drodze będą musieli stawić czoło nadprzyrodzonym siłom oraz czarnym charakterom - księciu Joachimowi (Jesse Plemons) oraz konkwistadorze Aguirre (Edgar Ramirez) i jego kompanom. Na ekranie partnerować im będzie Jack Whitehall w roli zabawnego brata badaczki oraz Paul Giamatti jako Nilo.

Za kamerą stanął hiszpański reżyser Jaume Collet-Serra, co było dość nieoczywistym wyborem z punktu widzenia jego dotychczasowej filmografii: “Tożsamość”, “Pasażer”, “183 metry strachu”, czy “Sierota”. Scenariusz “Wyprawy do dżungli” inspirowany jest natomiast jedną z atrakcji Disneylandu, a całość na papier przelalało trio: Glenn Ficarra, John Requa oraz Michael Green

 

Jeśli tak jak my, już nie możecie doczekać się wyruszenia w amazońską przygodę, mamy dla Was małą niespodziankę! W końcu by móc wybrać się na wyprawę trzeba mieć ze sobą mapę. Właśnie dlatego od jutra startuje konkurs dla prawdziwych poszukiwaczy skarbów. Zbierajcie fragmenty mapy, które będziemy ukrywać na naszym Facebooku, Instagramie oraz na ekranie kina przed seansem “Wyprawy do dżungli” i wygrywajcie filmowe gadżety. Komu w drogę, temu czas. Nagrodzeni zostaną najszybsi miłośnicy przygód i dobrej zabawy.

 

IM/Cinema City