“8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” przedpremierowo na Ladies Night w Cinema City!

Ladies Night to nic innego jak święto kobiet, które pozwala Paniom na nowo zakochać się kinie. Już 27 stycznia o godzinie 19:30 odbędzie się pierwsza edycja tego wydarzenia w 2022 roku. Oprócz przedpremierowego seansu “8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” na uczestniczki eventu czekają konkursy z nagrodami od sponsorów wydarzenia oraz gdzieniegdzie partnerów lokalnych!

Ladies Night to wydarzenie, które zaskarbiło sobie sympatię Polek. To idealny moment, żeby wyrwać się z domu od obowiązków, wyjść gdzieś z przyjaciółką lub całą paczką koleżanek, a może i spędzić miło czas z mamą, czy siostrą. Wiek tutaj nie gra roli, każda z Pań jest gościem honorowym tego wyjątkowego wieczoru. Schemat wydarzenia jest prosty: najpierw nasi konferansjerzy zapraszają na czas konkursową, a później dajemy się ponieść uczestniczkom magii kina, bowiem filmowe emocje najlepiej przeżywa się w grupie. Wspólnie się śmiejemy, wzruszamy, wstrzymujemy oddech i za to właśnie kochamy seanse w kinowym fotelu.

 

 

Styczniowa edycja to dla niektórych miast czas ferii, ale dla wszystkich Pań to przede wszystkim dobre rozpoczęcie kinowego 2022 roku. Spotkajmy się wspólnie 27 stycznia o 19:30 w Cinema City i celebrujmy tą miłość do kina! Wydarzenie będzie skupiało się na polskich komediach romantycznych, więc wszystkie fanki tego gatunku powinny pojawić się obowiązkowo. Sprawdź swoje najbliższe kino Cinema City i kup bilet już teraz: www.cinema-city.pl/filmy/ladies-night-8-rzeczy-ktorych-nie-wiecie-o-facetach/4889o2r1#/

“8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to kontynuacja kinowego hitu z 2016 roku. Ponownie na ekranie zobaczyć będziemy mogli siłę przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Dowiemy się jak potoczyły się ich losy, co nastąpiło po przysłowiowym “żyli długo i szczęśliwie”? W nowej odsłonie komedii o męskich “słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka - tajemnicza Pestka. Na ekranie zobaczymy znanych i lubianych aktorów: Mikołaj Roznerski, Maciej Zakościelny, Leszek Lichota, Piotr Głowacki, Zbigniew Zamachowski, Paweł Domagała, czy Piotr Polk oraz aktorki: Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Jarmołowicz, Katarzyna Skrzynecka oraz Karolina Bruchnicka.

 

 

Nagrody w konkursach ufundowali sponsorzy wydarzenia. W styczniu wśród partnerów znalazły się takie marki jak: Adidas - firma, której nikomu przedstawiać nie trzeba, produkująca obuwie oraz odzież sportową od 1954 roku, BNP Paribas - bank zmieniającego się świata, który pod hasłem “We love cinema” mocno angażuje się w promocję kina, Wydawnictwo Marginesy, które na krajowym rynku jest od 2008 roku i w swojej ofercie ma biografie, autobiografie, powieści polskie i zagraniczne, poradniki, książki kucharskie, a od 2019 roku również komiksy, Gabriella - jeden z największych producentów wyrobów pończoszniczych w Polsce oraz marka hagi, czyli rodzinna firma produkująca kosmetyki naturalne, której laboratorium znajduję się w niezwykle wyjątkowym miejscu, bo na leśnej polanie!

 

IM/Cinema City