UNLIMITED NA PREZENT

PODARUJ NIELIMITOWANE EMOCJE!

Szukasz idealnego prezentu dla kogoś, kto ma obsesję na punkcie oglądania wszystkich najnowszych premier filmowych?
Wybierz kartę podarunkową Unlimited z nielimitowanym dostępem do kinowych hitów! Kupując kartę zapewniasz sobie lub obdarowanej osobie niekończące się, kinowe emocje. Komedia romantyczna, science fiction czy film akcji? Z kartą Unlimited nie trzeba wybierać, można oglądać bez limitu, przez cały rok na okrągło!
 


PLASTIKOWA KARTA PODARUNKOWA

Plastikowa karta podarunkowa „na okaziciela. Gotowy prezent, który można kupić w każdym kinie Cinema City w Polsce, płacąc gotówką lub kartą płatniczą. Ważna przez 6 miesięcy od momentu zakupu. Umożliwia dokonanie płatności za roczne członkostwo Unlimited na stronie internetowej Cinema City. Aktywacja Karty Podarunkowej następuje w ciągu 24 godzin od chwili zakupu.


E-KARTA Podarunkowa

Wirtualna karta podarunkowa „na okaziciela do zakupu online. Ważna przez 6 miesięcy od momentu zakupu. Umożliwia dokonanie płatności za roczne członkostwo Unlimited na stronie internetowej Cinema City. Aktywacja e-Karty Podarunkowej następuje niezwłocznie, po zakończeniu procesu zakupu. Dane e-karty otrzymasz e-mailem wraz z potwierdzeniem zamówienia.


UNLIMITED DLA TWOJEGO BIZNESU

Unlimited to świetny sposób na podziękowanie, nagrodzenie lub pogratulowanie współpracownikowi, kontrahentowi czy klientowi.
Trafiony pakiet benefitów to wzrost efektywności pracy, a co za tym idzie szybsza realizacja zamierzonych celów. To skuteczne rozwiązanie na poprawę wyników sprzedaży czy umacnianie relacji z klientami. Okazji do wręczania prezentów jest wiele! Święta, Nowy Rok, imieniny lub urodziny, awans zawodowy, rocznica pracy w firmie. Kinowy prezent ucieszy każdego! 

CENY KART PODARUNKOWYCH

Dostępne są dwa rodzaje kart podarunkowych. Cena karty podarunkowej uzależniona jest od Grupy Abonamentowej Unlimited. Każda Grupa Abonamentowa Unlimited zawiera określoną liczbę kin Cinema City.
Sprawdź Grupy Abonamentowe Unlimited


DOSTAŁEŚ KARTĘ PODARUNKOWĄ UNLIMITED?

Karta Podarunkowa Unlimited może być wykorzystana w celu dokonania rejestracji w programie Unlimited. Stanowi bezgotówkową formę zapłaty za roczny abonament Unlimited. W trakcie rejestracji należy wybrać Grupę Abonamentową Unlimited odpowiadającą rodzajowi posiadanej karty podarunkowej. Ponad 200 premier rocznie, do tego zniżki w barach i kawiarniach Cinema City, pokazy przedpremierowe dla klubowiczów oraz dodatkowe benefity!  Wymień kartę podarunkową na roczny abonament Unlimited i ruszaj do kina już dziś!


Rejestracja z wykorzystaniem karty podarunkowej


RODZAJE KART PODARUNKOWYCH UNLIMITED

Symbol BW (w przypadku Karty Fizycznej) lub Karta Podarunkowa Unlimited G2 (w przypadku E-karty)
umożliwia dokonanie rejestracji w programie Unlimited przy wyborze 1 oraz 2 Grupy Abonamentowej Unlimited.
Symbol WA (w przypadku Karty Fizycznej) lub Karta Podarunkowa Unlimited G3 (w przypadku E-karty)
umożliwia dokonanie rejestracji w programie Unlimited przy wyborze 1, 2 oraz 3 Grupy Abonamentowej Unlimited.


Z usługi Unlimited możesz zacząć korzystać od razu, ponieważ niezwłocznie po zakończeniu rejestracji na adres podany w formularzu wyślemy dokumenty potwierdzające zawarcie Umowy oraz szczegóły Twojej karty Unlimited.

Uwaga: karty podarunkowe Unlimited są ważne 6 miesięcy od daty zakupu. Sprawdź do kiedy jest ważna twoja karta
 


BENEFITY CZŁONKOSTWA UNLIMITED

 

Masz pytania?
Chcesz zamówić karty? 

Sprawdź FAQ lub skontaktuj się z nami
 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA UNLIMITED 
Czynne codziennie 13:00-21:00 
email: [email protected] 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań. Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.

DOSTAŁEŚ KARTĘ PODARUNKOWĄ? SPRAWDŹ JEJ SZCZEGÓŁY