UNLIMITED NA PREZENT

Karta Podarunkowa Unlimited to wyjątkowy prezent na każdą okazję. Dzięki niej podarujesz możliwość oglądania nielimitowanej liczby filmów w 34 kinach Cinema City, w 19 miastach w Polsce, przez cały rok. Urodziny kolegi, prezent na Gwiazdkę, upominek dla ukochanej czy może bezpieczne kieszonkowe dla dziecka? Możliwości jest wiele. 


CO ZYSKUJĄ UŻYTKOWNICY 


JAK DZIAŁA?

Karta podarunkowa jest bezgotówkową formą zapłaty za roczny abonament. Jest wydawana wyłącznie na okaziciela, a kod na rewersie karty umożliwia rejestrację w programie. Dostępne są dwa rodzaje kart podarunkowych w zależności od wybranego abonamentu*.

552 zł / opłata za rok - dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy
660 zł / opłata za rok - dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce

* symbol BW na rewersie karty oznacza roczny abonament Unlimited w kinach Cinema City bez Warszawy, a symbol WA abonament roczny Unlimited we wszystkich kinach Cinema City w Polsce.

Karta jest ważna i aktywna przez dwa miesiące od daty zakupu, bez możliwości przedłużenia tego terminu. Karta nie podlega zwrotowi ani wymianie na ekwiwalent pieniężny.

AKTYWACJA KARTY

Aktywacja karty podarunkowej możliwa jest w okresie 2 miesięcy od daty zakupu. W tym czasie posiadacz karty powinien zarejestrować się w programie Unlimited. Do rejestracji służy unikalny kod-zdrapka, umieszczony na rewersie karty. Podczas rejestracji, w kroku płatność należy wybrać opcję: płatność kodem promocyjnym. Po dokonaniu rejestracji, Użytkownik może korzystać z programu Unlimited przez 12 miesięcy!
 

GDZIE MOŻNA KUPIĆ?

Kartę Podarunkową można kupić w każdym kinie Cinema City w Polsce, płacąc gotówką lub kartą płatniczą. Zapoznaj się z regulaminem karty podarunkowej.

 

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Skontaktuj się nami!
Biuro Obsługi Klienta Unlimited
Czynne od poniedziałku do niedzieli w godz. 10:30-22:30
tel. +48 222 419 222 lub napisz do nas

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.