UNLIMITED NA PREZENT

Karta Podarunkowa Unlimited to wyjątkowy prezent na każdą okazję. To jedna karta, która daje mnóstwo możliwości! Dzięki niej obdarowana osoba będzie mogła oglądać nielimitowaną ilość filmów w 35 kinach Cinema City, w 20 miastach w Polsce przez cały rok. Prezent na Gwiazdkę, urodziny znajomego, upominek dla ukochanej czy może inna forma kieszonkowego dla dziecka, które chętnie przeniesie się w świat fantazji. Okazji do dzielenia się filmowymi emocjami jest wiele, a benefitów dla posiadaczy Unlimited jeszcze więcej.


CO ZYSKUJĄ UŻYTKOWNICY 


JAK DZIAŁA?

Karta podarunkowa jest bezgotówkową formą zapłaty za roczny abonament Unlimited. Wydawana jest wyłącznie na okaziciela, a otrzymany kod umożliwia rejestrację w programie. Dostępne są dwa rodzaje kart podarunkowych w zależności od wybranego abonamentu*.

  • 456 zł / opłata za rok - dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy
  • 540 zł / opłata za rok - dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce

* symbol BW (na rewersie Karty Fizycznej) lub Unlimited Polska bez Warszawy (nazwa e-Karty) – uwzględnia wszystkie kina Cinema City w Polsce z wyjątkiem tych zlokalizowanych w Warszawie, symbol WA (na rewersie Karty Fizycznej) lub Unlimited Polska (nazwa e-Karty) – uwzględnia wszystkie kina Cinema City w Polsce.

GDZIE MOŻNA KUPIĆ?

Fizyczną Kartę Podarunkową można kupić w każdym kinie Cinema City w Polsce, płacąc gotówką lub kartą płatniczą lub online w formie e-Karty.
Karta Podarunkowa jest ważna i aktywna przez okres: 2 miesięcy od daty zakupu (w przypadku zakupu Karty Fizycznej) lub 6 miesięcy od daty zakupu (w przypadku zakupu e-Karty). Nie ma możliwości przedłużenia terminu ważności oraz wymiany na ekwiwalent miesięczny. Aktywacja Karty Podarunkowej następuje w ciągu 24 godzin od chwili zakupu przez Nabywcę (w przypadku zakupu Karty Fizycznej w Kinach) lub niezwłocznie (w przypadku zakupu e-Karty na Stronie Internetowej). Sprawdź ważność swojej karty podarunkowej tutaj

Zapoznaj się z regulaminem karty podarunkowej

 

REJESTRACJA UNLIMITED Z UŻYCIEM KARTY PODARUNKOWEJ

W terminie 2 miesięcy od daty zakupu w przypadku Karty Fizycznej lub 6 miesięcy w przypadku e-Karty, posiadacz karty powinien zarejestrować się w programie Unlimited. Do rejestracji służy unikalny kod-zdrapka, umieszczony na odwrocie Karty Fizycznej lub rodzaj e-Karty. Po dokonaniu rejestracji Użytkownik może korzystać z programu Unlimited przez 12 miesięcy!

"Krok po kroku do Unlimited" instrukcja - pobierz


CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Napisz do nas!
Biuro Obsługi Klienta Unlimited
[email protected] 

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

Prosimy o podawanie informacji w zakresie minimalnym, niezbędnym wyłącznie do nawiązania kontaktu lub identyfikacji. Prosimy nie podawać żadnych poufnych danych, a zwłaszcza typu: data urodzenia, dane karty płatniczej, informacje o stanie zdrowia czy osobistej sytuacji rodzinnej.