Niesamowite emocje na wielkim ekranie i nagrody dla każdego! Startuje wakacyjna loteria Cinema City „Wygrywa każdy kinoman!”

W tym roku uwielbiana przez wszystkich loteria Cinema City obchodzi okrągły jubileusz! To już dziesiąta edycja zabawy, w której wygrywa każdy kinoman, co czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową. Tegoroczna edycja to ponad 800 tysięcy nagród i ogrom dobrego kina na wielkim ekranie.

Cinema City promuje loterię pod hasłem „Wygrywa każdy kinoman!”, co oznacza jedno: w te wakacje każda osoba, która w okresie trwania loterii, tj. od 30 czerwca do 31 sierpnia zakupi bilet na dowolny seans, wygrywa gwarantowaną nagrodę. Wystarczy zarejestrować na stronie: www.loteria.cinema-city.pl kod, który znajduje się na bilecie i za pomocą specjalnej zdrapki sprawdzić, jaka nagroda się pod nim kryje.

Do wygrania są: Skoda Karoq, smartfony Motorola Razr 40 Ultra, rowery Kross, walizki Wittchen, karty podarunkowe BP, vouchery do Suntago, a także nagrody kinowe, którymi są m.in. roczne abonamenty kinowe Unlimited, bilety na seanse, przekąski barowe i wiele więcej.

Co kryje się za kodem z biletu? O tym każdy kinoman musi przekonać się sam. Cinema City wie jednak jedno - każdy bilet daje gwarancję zwycięstwa! Loteria „Wygrywa każdy kinoman!” to jedyna taka loteria na rynku, w której po prostu nie ma przegranych. Przegranymi mogą okazać się tylko Ci, którzy nie zarejestrują swojego kodu na stronie loterii, bo nie dadzą sobie szansy na wygraną. 

Do wzięcia udziału w loterii zachęca jeszcze bardziej wakacyjny repertuar, który w tym roku robi wrażenie. Już od dziś na ekrany kin po piętnastu latach trafia długo wyczekiwany Indiana Jones i artefakt przeznaczenia, który w Cinema City dostępny jest we wszystkich kinowych formatach IMAX, 4DX oraz ScreenX. Oprócz tego w repertuarze pojawia się mocna propozycja dla najmłodszych Miss Kraken. Ruby Gillman, czyli animacja wyprodukowana przez DreamWorks Animation, studio, które stoi za takimi klasykami jak „Shrek”, czy „Jak wytresować smoka?”. Lipiec filmowo sprawi, że ciężko będzie wyjść z kina. To za sprawą takich produkcji jak: Mission Impossible: Dead Rockoning Part One, Oppenheimer, Barbie, Nawiedzony Dwór, Alibi.com 2, Pajęczyna, czy Naznaczony: Czerwone drzwi. Nie zabraknie też propozycji dla najmłodszych: Między nami żywiołami, Miraculous: Biedronka i Czarny Kot oraz Lassie. Nowe przygody. A to tylko lipiec! W sierpniu będziemy bawić się na filmach: Meg 2: Głębia, Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos, Gran Turismo, Mavka i strażnicy lasu, Porady na zdrady 2, Demeter: Przebudzenie, Blue Beetle, Spuszczone ze smyczy, Kochania króla, czy O psie, który jeździł koleją.

Co zrobić krok po kroku, by wygrać w loterii Cinema City?

Kup bilet w kasie kina lub na www.cinema-city.pl na wybrany seans. Na bilecie znajdziesz indywidualny, 18-cyfrowy kod loterii. Następnie zarejestruj go na stronie www.loteria.cinema-city.pl i ciesz się wygraną! Potwierdzenie wygrania nagrody otrzymasz drogą e-mail wraz z instrukcją jej odbioru.

Tego lata najlepsza rozrywka filmowa czekać będzie w Cinema City! Szczegóły i regulamin loterii „Wygrywa każdy kinoman!” dostępne są na stronie www.loteria.cinema-city.pl.

Loteria trwa od 30 czerwca do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasu nagród. Nagrody odbierać można do 30 września.