Bilety na wszystkie filmy i formaty w cenie 12 zł! Celebruj Święto Kina razem z nami

W najbliższą sobotę, 30 września, odbędzie się 8 edycja ogólnopolskiego Święta Kina! To wyjątkowe święto całej branży kinowej, która ponad podziałami tworzy je razem, propagując tym samym kulturę chodzenia do kina. Tego jednego dnia, wszystkie bilety do kin w całej Polsce kosztować będą tylko 12 zł. W naszych kinach w tej super cenie będzie można zakupić także bilety do formatów specjalnych: IMAX, 4DX oraz ScreenX. To najlepsza okazja, aby poznać te innowacyjne technologie kinowe i wejść w akcję filmu jeszcze bardziej. Na tym jednak nie koniec! Dla tych, którzy lubią sobie w kinie pochrupać  przygotowaliśmy specjalną oferta na przekąski barowe – tylko tego dnia średni popcorn i średni napój będzie można zakupić w cenie 15 zł. 

30 września czekają na Was:
•    Bilety na każdy seans i w każdym formacie kinowym za 12 zł 
•    Oferta barowa – popcorn i napój za 15 zł
•    Bilety dla posiadaczy kart Cinema City Unlimited bez dopłat do formatów IMAX, 4DX i ScreenX

Jakie filmy pojawią się na ekranach?

Twórca. Postapokaliptyczny thriller o przyszłości dotkniętej wojną między ludźmi a sztuczną inteligencją, w reżyserii Garetha Edwardsa z Johnem Davidem Washingtonem, Gemmą Chan i Allison Janney w rolach głównych. Ten widowiskowy film science-fiction pokażemy we wszystkich formatach – IMAX, 4DX i ScreenX, a jak dobrze wiemy ten gatunek filmowy w naszych

Piła X. John Kramer (Tobin Bell) powraca. Najbardziej przerażająca część serii PIŁA ujawnia nieznany i wyjątkowo osobisty rozdział gry Jigsawa. Akcja filmu rozgrywa się między wydarzeniami z najsłynniejszych i najkrwawszych części cyklu: PIŁA I i II. Cierpiący na chorobę nowotworową John wyrusza do Meksyku, by poddać się eksperymentalnemu leczeniu, które jest dla niego ostatnią szansą na przeżycie. Po zabiegu odkrywa, że padł ofiarą medycznych oszustów, którzy zbijają majątek na ludzkim cierpieniu. Nie wiedzą, że zadarli z człowiekiem, który w kwestiach cierpienia jest ekspertem. John zabiera się do pracy konstruując zestaw najbardziej skomplikowanych, szalonych i okrutnych pułapek jakie kiedykolwiek widzieliście. Lekarze bez serca poddani zostaną terapii szokowej stając się ofiarami najbardziej krwawej zemsty w historii kina.

Moje wielkie greckie wesele 3. Nia Vardalos, czyli filmowa Toula Portokalos streszcza co się działo do tej pory i zaprasza na nowy film "Moje wielkie greckie wesele 3". Rodzina Portokalos wyrusza do Grecji na pełną wzruszeń i emocji podróż do rodzinnej wioski. W komedii zobaczymy też: Johna Corbetta, Marię Vacratsis, Elenę Kampouris, Louisa Mandylora i Andreę Martin, a także Eliasa Kacavasa. 

Doppelganger. Sobowtór. Film przenosi widzów w czas przełomu lat 70. i 80., a jego akcja rozgrywa się po dwóch stronach żelaznej kurtyny równocześnie. Hans Steiner (Jakub Gierszał) mieszka w tętniącym życiem Strasburgu, korzystając z możliwości, jakie daje Zachód. Wtapia się w lokalną społeczność, jednocześnie prowadząc działalność szpiegowską. Jan Bitner (Tomasz Schuchardt) mieszka z rodziną w Gdańsku, pracuje w stoczni. Pozornie nic nie łączy obu mężczyzn, jednak przeszłość skrywa tajemnicę, która postawi ich przed koniecznością zmierzenia się z własnymi słabościami i namiętnościami. Obaj staną przed pytaniem dotyczącym swojej tożsamości.

Niezniszczalni 4. Lee Christmas i Barney Ross po raz kolejny zwołują ekipę topowych najemników, by stanąć do walki z wyjątkowo bezwzględnym wrogiem. Niezniszczalni wkraczają do akcji zawsze, gdy wszystkie inne środki zawodzą. Tym razem jednak stara gwardia nie wystarczy. Do zespołu twardzieli dołącza młode pokolenie reprezentujące nowe style walki, inną taktykę i metody działania. Muszą odbić z rąk terrorystów broń masowej zagłady o niewyobrażalnej sile, zanim trafi ona w ręce dyktatora, który nie cofnie się przed niczym, by ocalić swoją potęgę. Dodatkową komplikacją będzie wybuchowa relacja, która połączy Lee Christmasa (Jason Statham) ze zmysłową femme fatale Giną (Megan Fox).

Duchy w Wenecji. Adaptacja kryminału „Wigilia Wszystkich Świętych” Agathy Christie. Z ekranizacją twórczości Christie ponownie zmierzył się zdobywca Oscara Kenneth Branagh, jednocześnie wcielając się w pierwszoplanową rolę. Partnerują mu między innymi Kelly Reilly i Michelle Yeoh. Emerytowany już Herkules Poirot wplątuje się w bardziej niż zazwyczaj upiorną i zaskakującą zagadkę. Wenecja, tuż po zakończeniu II wojny światowej, popadający w ruinę pałac – w takich okolicznościach w przeddzień Wszystkich Świętych detektyw bierze udział w seansie spirytystycznym. Jeden z uczestników spotkania zostaje zamordowany, a Poirot zmuszony jest rozwiązać zagadkę jego śmierci, zagłębiając się w świat cieni i tajemnic nawiedzonej posiadłości. 

Kosmici w mojej szkole. W wyniku kosmicznej anomalii statek Sił Obrony Galaktyki i jego miniaturowa załoga – Gus, Max i Sophie trafiają do wnętrza mózgu 16-letniego ucznia – Normana. Od teraz widzą i słyszą wszystko to co nastolatek. A to dopiero początek kłopotów, bo dzielni kosmici są w trakcie misji, od której zależy dobro i przyszłość Wszechświata. Teraz, aby pokonać największego wroga – międzygalaktycznego złoczyńcę Zoltharda, Gus, Max i Sophie będą musieli ujawnić się i poprosić chłopca o pomoc. Muszą się jednak śpieszyć, bo podstępny Zolthard przejął już kontrolę nad umysłem dyrektorki szkoły, do której chodzi Norman i przeciąga na swoją stronę kolejnych nauczycieli. Czasu jest coraz mniej, po szkolnych korytarzach krąży UFO, a kosmicznie komiczna konfrontacja dosłownie wisi w powietrzu!

Teściowie 2. Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

Akcja Święto Kina współfinansowana jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, a partnerem wydarzenia w tym roku jest firma InPost. Celem jest propagowanie kultury chodzenia do kina oraz promocja filmów. Zeszłoroczna edycja zgromadziła w całym kraju ponad pół miliona widzów, a sale Cinema City wypełnione były po brzegi. Liczymy na to, że odwiedzicie nas tłumnie i w tym roku! 

Do zobaczenia w kinowym fotelu!