Ciesz się kinem jeszcze bardziej z kontem My Cinema City i aplikacją mobilną Cinema City

Co jeśli powiemy Ci, że zakupy biletów do kina przez Internet mogą być jeszcze szybsze i przyjemniejsze? A oprócz możliwości rezerwacji miejsc, będziesz mógł przeglądać informacje na temat tego, jakie seanse obejrzałeś i w łatwy sposób zarządzać swoimi biletami. Brzmi dobrze? Teraz te benefity i wiele innych czekają na każdego, kto założy darmowe konto My Cinema City oraz pobierze aplikację Cinema City na telefon. Nie ma na co czekać, pora ułatwić sobie życie, w końcu jeden klik może przenieść Cię do świata kina.

Najwyższy czas pożegnać nudne kolejki i cieszyć się kinem jak nigdy wcześniej bez dodatkowych opłat. Wystarczy zarejestrować się za darmo na naszej stronie internetowej: www.cinema-city.pl/konto#/rejestracja/my-cinema-city i wejść w lepszy wymiar rozrywki. Tylko z kontem My Cinema City możesz rezerwować miejsca na seanse, dzięki czemu z pewnością nikt nie zajmie Twoich ulubionych. Ostatni rząd na środku, a może w połowie sali z boku lub miejsca od razu przy schodach? To Ty decydujesz i bez problemu rezerwujesz swój ulubiony fotel by nikt Cię nie wyprzedził i nie podsiadł!

Z My Cinema City oraz aplikacją mobilną możesz nie tylko oszczędzać czas, ale i wygodnie płacić za bilety na seanse. To wszystko dzięki automatycznemu uzupełnianiu się danych kontaktowych oraz możliwości dodania karty do konta, co sprawia, że Twoje płatności są wręcz błyskawiczne. W końcu kogo nie męczy wieczne poszukiwanie portfela przy płatnościach internetowych by móc wpisać dane karty? Teraz wystarczy jeden klik!

 

 

Konto to daje również możliwość przeglądania historii seansów oraz zakupionych biletów na te nadchodzące, dzięki czemu kupując bilet w przedsprzedaży, nie zapomnisz o wyczekiwanej premierze. Jeśli lubisz z nostalgią wracać do swoich filmowych przygód lub chcesz polecić znajomemu tytuł, który ostatnio oglądałeś, ale nie pamiętasz tytułu - z pomocą przychodzi Twoja historia seansów. W aplikacji mobilnej dodatkowo bilety masz zawsze pod ręką, bez konieczności ich drukowania, czy ryzyka zgubienia. Najlepsze na koniec, czyli łatwe zarządzanie biletami i rezerwacjami. Bo w końcu, kto nie lubi mieć władzy nad tym, co robi? Posiadacze konta My Cinema City oraz aplikacji mobilnej mają możliwość zwrotu biletów na 2 godziny przed planowanym seansem. W końcu każdemu czasem mogą się zmienić plany, a tu zwrotu możesz dokonać sam, nie musząc kontaktować się z biurem obsługi klienta.

 

 

To jak? Chwyć za telefon, znajdź aplikację Cinema City w Google Play lub App Store, wybierz swoje ulubione kino i przeglądaj repertuar w dowolnym momencie, a jeśli jakaś premiera Cię zainteresuje, pamiętaj, wystarczy jeden klik!

 

Cinema City!