„Do usług szanownej pani” z Johnem Malkovichem przedpremierowo na Ladies Night

6 czerwca o 19:30 zapraszamy wszystkie Panie na czerwcową edycję Ladies Night, podczas której wyświetlimy przedpremierowo francuską komedię „Do usług szanownej Pani”. Scenariusz filmu oparty jest na opublikowanej w 22 krajach bestsellerowej powieści Gillesa Legardiniera pod tym samym tytułem. Na uczestniczki eventu oprócz seansu, czekać będzie powitalny drink bezalkoholowy, prezenty od partnerów wydarzenia, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Bilety już w sprzedaży.   


Ladies Night to idealny moment, żeby wyrwać się z domu od codziennych obowiązków, wyjść gdzieś z przyjaciółką lub całą paczką koleżanek, a może i spędzić miło czas z siostrą, czy mamą. Każdy czasem potrzebuje odpoczynku, a najlepiej odpoczywać w gronie innych wspaniałych kobiet w wygodnym, kinowym fotelu. Wydarzenie składa się z dwóch części: quizu z nagrodami od partnerów oraz następnie seansu. Podczas Ladies Night wspólnie się śmiejemy, wzruszamy, wstrzymujemy oddech, ale przede wszystkim dobrze się bawimy!
 


Czerwcowa edycja wydarzenia ponownie przywita Panie bezalkoholowym drinkiem, a o to by z kina nikt nie wyszedł z pustymi rękami, zadbają partnerzy eventu. W torbach dla uczestniczek w czerwcu znajdą się m.in. żelki od HARIBO, kosmetyk od marki ZIAJA, czy napój od OSHEE. 6 czerwca o 19:30 wyświetlimy przedpremierowo komedię „Do usług szanownej Pani” z Johnem Malkovichem w roli głównej. Sprawdź swoje najbliższe kino i kup bilet na to wyjątkowe kobiece wydarzenie już dziś: https://www.cinema-city.pl/filmy/ladies-night-do-uslug-szanownej-pani

„Do usług szanownej pani” - o czym jest film?

Pod wpływem nagłego impulsu Andrew Blake (John Malkovich) podejmuje pracę lokaja we francuskim dworku. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy musi poradzić sobie z ekscentrycznym zachowaniem właścicielki (Fanny Ardant) oraz innymi członkami jej personelu, którzy zaskakują osobliwymi zwyczajami i wybuchowymi charakterami. Z kucharką Odile niełatwo jest znaleźć wspólny język, młoda pokojówka Manon, choć nieco zbuntowana, wydaje się zagubiona i zrozpaczona. Zarządca majątku Philippe, mieszkający w głębi parku, z jakiegoś powodu trzyma się na dystans. No i trzeba jeszcze wkraść się w łaski imponującego kocura o imieniu Mefisto...
 W czerwcu do wygrania będzie nagroda główna, czyli weekendowy pobyt w Pałacu Rozalin, a konkurs zostanie przeprowadzony na Facebooku po wydarzeniu.  Będą mogły w nim wziąć udział wyłącznie osoby, które będą miały bilet na czerwcową edycje Ladies Night, dlatego tym bardziej zachęcamy do wybrania się na event. 

Pstnerami eventu są takie marki jak: BNP Paribas, ZIAJA, OSHEE, HARIBO, Pure Aligner, Pałac Rozalin, Depil Concept oraz Radio Złote Przeboje.