Horrory przejmują wielkie ekrany w Cinema City

Halloweenowy weekend bez maratonu horrorów to jak piątek bez najgorętszych premier, nie ma prawa bytu w Cinema City! O tym, że uwielbiacie się bać przekonaliście nas już nie raz wykupując wszystkie bilety na wcześniejsze nocne seanse grozy. Nie możemy więc Was rozczarować, dlatego właśnie 29 października wszystkich horrorożerców zapraszamy na maraton horrorów, podczas którego obejrzycie: “Dom Nocny”, “Poroże” oraz “Censor”. Ci, którzy nie mogą sobie pozwolić na obejrzenie trzech filmów pod rząd są mile widziani na innych przerażających seansach, m.in. premierowym “Ostatniej nocy w Soho”, czy przedpremierowym “Ty jesteś następna” w wybranych lokalizacjach. Gwarantujemy szybsze bicie serca i gęsią skórkę, która pozostanie z Wami jeszcze na długo po końcowych napisach.

Weekend 29-31 października w Cinema City upłynie pod znakiem naprawdę strasznych filmów. Największych fanów strachu na wielkim ekranie bez wątpienia zainteresuje maraton horrorów, który gwarantuje zabójczą dawkę aż 291 minut grozy. Uczestnicy obejrzą trzy tytuły za 35 zł w Warszawie, a 32 zł w pozostałych miastach. Co najważniejsze posiadacze karty Unlimited na maraton wchodzą bezpłatnie. Jakie filmy czekają na widzów?

 

Dom Nocny

Film w reżyserii Davida Brucknera, który dał się już poznać fanom horrorów dzięki swojej poprzedniej produkcji “Rytuał”. Jego “Dom Nocny: opowiada historię Beth, która po niespodziewanej śmierci męża zostaje sama w domu nad jeziorem, zbudowanym przez nieboszczyka. Kobieta stara się powrócić do normalności, jednak zaczynają nawiedzać ją nocne koszmary. Wbrew radom przyjaciół zaczyna przeczesywać dobytek męża, szukając odpowiedzi. To, co znajduje, to sekrety zarówno dziwne, jak i niepokojące - to tajemnica którą jest zdeterminowana, by ją rozwikłać. W głównej roli występuje Rebecca Hall, a na ekranie partnerują jej Sarah Goldberg, Vondie Curtis-Hall, czy Stacy Martin.

 

 

 

Poroże

Za kamerą najnowszego horroru Disneya stanął Scott Cooper, reżyser takich tytułów jak “Szalone Serce”, “Zrodzony w ogniu”, czy “Pakt z diabłem”. Amerykanin tym razem na warsztat wziął horror, który sądząc po trailerze mógł mu wyjść równie dobrze, co poprzednie produkcje. “Poroże” to historia nauczycielki z małego miasteczka i jej brata, lokalnego szeryfa, którzy odkrywają, że jeden z uczniów skrywa niebezpieczny sekret, a ten może mieć przerażające konsekwencje. W głównych rolach na dużym ekranie będziemy oglądać takie gwiazdy jak: Keri Russell, Jesse Plemons i początkującego aktora Jeremy’ego T. Thomasa.

 

 

 

Censor

Kiedy Wielką Brytanię zalewa fala morderstw, rząd powiązuje wzrost przestępczości z video nasties rozpowszechnionymi w kraju na nielegalnych kasetach VHS. Zleca więc wycięcie najbrutalniejszych scen z filmów skrupulatnej cenzorce, która na jednej z recenzowanych kaset rozpoznaje swoją przed laty zaginioną siostrę. Kobieta próbuje za wszelką cenę odkryć kim jest tajemnicza postać, zatracając się w wyimaginowanych obrazach. Tu pojawia się pytanie, czy kobieta znajduje się w wyreżyserowanym filmie, czy może to w niej kryją się prawdziwe koszmary? W głównych rolach występują: Niamh Algar, Michael Smiley oraz Nicholas Burns.

 

 

Maraton horrorów obejrzycie w wybranych kinach Cinema City (Bielsko Biała, Bydgoszcz, Częstochowa Wolność, Gliwice, Katowice - Punkt 44, Kraków Bonarka, Lublin Plaza, Łódź Manufaktura, Poznań - Kinepolis, Rybnik, Starogard Gdański, Toruń Czerwona Droga, Wałbrzych, Warszawa Arkadia, Warszawa Galeria Mokotów, Wrocław - Wroclavia, Zielona Góra). Horrorożercy, którzy wolą obejrzeć jeden horror lub nie mogą wziąć udziału w maratonie grozy, nie zostaną przez nas pominięci. Na widzów czekają bowiem aż trzy horrory, na których będzie można porządnie się przestraszyć.

 

Halloween zabija

We wszystkich kinach Cinema City wciąż gramy kontynuację kultowego horroru z zamaskowanym potworem Michaelem Myersem. “Halloween zabija” to druga część, gdzie za kamerą stanął David Gordon Green, a w głównych rolach niezmiennie zobaczymy: Jamie Lee Curtis, Judy Greer oraz Andi Matichak. Kilka minut po tym, jak Laurie Strode, jej córka Karen i wnuczka Allyson zostawiły Myersa uwięzionego w piwnicy, Laurie zostaje przewieziona do szpitala z poważnymi obrażeniami. Jest przekonana, że w końcu udało jej się pokonać dręczyciela. Michaelowi udaje się jednak uwolnić z pułapki, a nieposkromiona chęć mordowania powraca. Laurie inspiruje mieszkańców Haddonfield do powstania przeciwko pozbawionemu jakichkolwiek uczuć mordercy.

 

 

 

Ostatniej nocy w Soho

29 października swoją premierę ma wyczekiwany horror Edgara Wrighta, który wyreżyserował takie filmy jak: “Baby Driver”, “Wysyp żywych trupów” oraz “To już jest koniec”. W jego thrillerze psychologicznym, Eloise - aspirująca projektantka mody, która ma obsesję na punkcie przeszłości - tęskni za minionym wiekiem, zdesperowana by doświadczyć Londynu lat 60-tych w całej okazałości. Jednak niesamowita wyobraźnia dziewczyny oznacza, że może otrzymać szansę bardziej dosłownie, niż sądzi. Wkracza bowiem w lata 60-te, gdzie spotka olśniewającą, niedoszłą piosenkarkę, Sandie. W głównych rolach zobaczymy Thomasin McKenzie oraz Annę Taylor-Joy. Film wyświetlany będzie we wszystkich kinach Cinema City.

 

 

 

Ty jesteś następna

Absolutnie przedpremierowo wyłącznie w wybranych kinach zagramy nowy horror w reżyserii Simona Barretta znanego z takich produkcji jak: “Blair Witch”, “Gość”, czy “Następny jesteś ty”. Film na ekrany kin wchodzi dopiero 12 listopada i opowiada historię grupy uczennic prestiżowej szkoły, które w ramach niewinnej zabawy odprawiają tajemniczy rytuał wywoływania duchów. W kolejnych dniach dziewczyny, jedna po drugiej, zaczynają znikać w niewyjaśnionych okolicznościach.

 

 

 

Wygląda na to, że w halloweenowy weekend w Cinema City jest się czego bać. Biletów na seanse oraz ostatnich miejsc na maraton horrorów szukajcie na naszej stronie: www.cinema-city.pl

 

IM/Cinema City