Ironiczna autobiografia królowej polskich seriali, czyli ZOŁZA przedpremierowo na Ladies Night

Już 13 września po wakacjach powraca uwielbiany przez Panie cykl Ladies Night. Tym razem uczestniczki obejrzą przedpremierowo “Zołzę”, film w reżyserii Tomasza Koneckiego, który stoi za takimi hitami jak: “Lejdis”, “Testosteron”, czy “Listy do M. 3”. Oprócz zabawnej polskiej komedii na wszystkie Panie czekać będzie moc dodatkowych atrakcji: bezalkoholowy welcome drink, prezenty od partnerów eventu oraz konkursy z nagrodami!

Ladies Night to idealny moment, żeby wyrwać się z domu od codziennych obowiązków, wyjść gdzieś z przyjaciółką lub całą paczką koleżanek, a może i spędzić miło czas z mamą, czy siostrą. W końcu każda kobieta czasem potrzebuje odpoczynku, a najlepiej odpoczywać w gronie innych wspaniałych kobiet. Wydarzenie składa się z dwóch części: quizu z nagrodami od partnerów oraz pokazu filmu. Podczas Ladies Night wspólnie się śmiejemy, wzruszamy, wstrzymujemy oddech, ale przede wszystkim dobrze się bawimy.

 

 

 

Wrześniowa edycja wydarzenia ponownie przywita Panie bezalkoholowym welcome drinkiem, a o to by z kina nikt nie wyszedł z pustymi rękami, zadbają partnerzy eventu. W torebkach od sponsorów w maju znajdziemy m.in.: piwo bezalkoholowe od Karmi, czy kosmetyki od Ziaji. 13 września o 19:30 przedpremierowo wyświetlimy polską komedię Zołza. Sprawdź swoje najbliższe kino i kup bilet już dziś: https://www.cinema-city.pl/filmy/ladies-night-zolza/

“Zołza” opowiada historię producentki Anny Sobańskiej, której dotychczasowy bilans życiowy to: 1 mąż, 2 dzieci, 36 statuetek, 40 milionów widzów. Liczba osób, które nie widziały jej twórczości filmowej: hmmm – być może 2 lub 3. Liczba bohaterów, których wymyśliła: 186. Liczba dotychczasowych porażek w życiu osobistym i zawodowym: 0 (przynajmniej tak jej się wydaje). Nadchodzące załamania nerwowe: 1. Anna to kobieta sukcesu i… niekwestionowana zołza. Jednym skinieniem kreuje gwiazdy, a drugim je unicestwia. Chce być silna i idealna w każdym obszarze, choć nie widzi, że jej życie jest dalekie od świata, który kreuje na ekranie. Kiedy jednak wydaje jej się, że ma wszystko, życie postanawia utrzeć jej nosa. Co z tego wyniknie? Czy Zołza zapanuje nad własnym życiem?

“Zołza” to przezabawna komedia, oparta na ironicznej biografii Ilony Łepkowskiej, czyli “królowej polskich seriali”. Była odpowiedzialna za scenariusze do takich filmów jak: “Nigdy w życiu!”, “Jeszcze raz”, “Och, Karol”, czy “Kogel Mogel”, a także seriali: “Na dobre i na złe”, “M jak miłość”, “Barwy szczęścia”, a także “Klan”. W filmie “Zołza” połączyła siły z niekwestionowanym mistrzem komedii Tomaszem Koneckim, który wyreżyserował takie hity jak: “Lejdis”, “Testosteron”, “Ciało”, czy “Listy do M. 3”. Na ekranie natomiast zobaczymy całą plejadę polskich gwiazd. W roli tytułowej Zołzy zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską, a partnerować jej będą: Artur Żmijewski, Anna Dymna, Zofia Domalik, Rafał Zawierucha, czy Marcin Perchuć.

 

 

 

 

Nagrody w konkursach ufundowali partnerzy eventu. We wrześniu są to takie marki jak: BNP Paribas - bank zmieniającego się świata, który pod hasłem “We love cinema” mocno angażuje się w promocję kina, Adidas - marka, która dała nam słynne trzy paski na ubraniach i butach sportowych, ZIAJA - firma kosmetyczna, w której produktach zakochały się nie tylko Polki, ale i Azjatki, Karmi - czyli nie za słodkie i nie za gorzkie piwo bezalkoholowe dla kobiet, Bella - wiodący producent wyrobów higienicznych dla kobiet, a także Gabriella - producent rajstop i pończoch damskich.

 

 


Cinema City