Wydłużamy loterię „Wygrywa każdy kinoman!” do końca wakacji!

Aż do 28 sierpnia lub do wyczerpania się całkowitej pulii nagród trwać będzie letnia loteria „Wygrywa każdy kinoman”. Postanowiliśmy wydłużyć loterię, by móc nagrodzić jeszcze więcej widzów, także tych, którzy pierwszy miesiąc wakacji spędzali na urlopach. W loterii los uśmiecha się do wszystkich uczestników, a to dlatego, że nie ma tu dosłownie żadnych przegranych. Każdy bilet kupiony na dowolny seans do kin naszej sieci i zarejestrowany na stronie konkursowej www.wygrywakazdykinoman.pl wygrywa!

W drugiej, sierpniowej części loterii do wygrania są nagrody kinowe – darmowe bilety, przekąski barowe oraz specjalne zniżki. Aby skorzystać z wygranej, należy zarejestrować zakupiony bilet do 28 sierpnia, a następnie odebrać nagrodę do końca sierpnia. Jest to jedyna loteria na rynku, w której każdy uczestnik zwycięża. Brzmi dobrze? Wybierz się do kina i wygrywaj – to bardzo proste.

Okazji do wizyt w kinie w sierpniu nie zabraknie! Już niedługo na ekranach zobaczymy między innymi Brada Pitta w „Bullet Train”, japońską animację „Dragon Ball Super: Super Hero”, wspaniałą Joannę Kulig w polskiej komedii „Każdy wie lepiej”, a miłośnicy serii After będą mogli nacieszyć oczy ostatnią już częścią filmu „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”. Na fanów dreszczyku emocji czekać będą: horror „Nie!”, kryminał „Gdzie śpiewają raki”, a także historia pożaru najsłynniejszej katedry świata „Notre-Dame płonie”. Wiele będzie również okazji do rodzinnych wyjść do kina – wśród sierpniowych premier znajdą się „Lena i śnieżek” oraz animacje: „Kurozając i zagadka Chomika Ciemności” oraz „Jak zostałem samurajem”.

Co zrobić, aby wygrać w loterii Cinema City?
Kup bilet w kasie kina lub na www.cinema-city.pl na wybrany seans, na którym znajdziesz indywidualny, 18-cyfrowy kod loterii. Następnie zarejestruj go na stronie www.wygrywakazdykinoman.pl i wygrywaj! Tak, to takie proste! Potwierdzenie wygrania nagrody otrzymasz również drogą e-mail, wraz z instrukcją odbioru danej nagrody. W loterii udział biorą wyłącznie płatne bilety, a jedna osoba może zarejestrować maksymalnie 10 kodów promocyjnych. Co ważne, użytkownicy Unlimited, którzy już wykorzystali w pierwszej części loterii swoją pulę 10 kodów, w sierpniu również mogą brać udział w zabawie, a zarejestrować będą mogli kolejne 10 biletów! W ten sposób chcemy obdarować nagrodami jak najwięcej kinomanów, ale też dać dalszą możliwość wygranych największym kinomanom!

Tego lata najlepsza rozrywka czekać będzie w Cinema City! Szczegóły i regulamin loterii „U nas wygrywa każdy kinoman!” dostępne są na stronie www.wygrywakazdykinoman.pl. Organizatorem loterii jest SMOLAR Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o.
Do zobaczenia w kinowym fotelu!

LOTERIA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA 13.08.2022r. Z RACJI WYCZERPANIA PULI NAGRÓD.


Cinema City