Jak do kina to z rodziną. Oto filmy, które w wakacje będą cieszyły oczy nie tylko najmłodszych

Dobrze wiemy, że z najlepszej kinowej rozrywki nigdy się nie wyrasta. Często na bajkach dla dzieci, dużą część miejsc w kinie zajmują właśnie dorośli i to niezwykle cieszy nasze oczy. W końcu każdy z nas pielęgnuje w sobie wewnętrzne dziecko, a bajki i filmy familijne potrafią bawić często dużo bardziej dorosłych niż najmłodszych widzów. W wakacje nie zabraknie bajkowej rozrywki w Cinema City, więc nie zapomnijcie skorzystać z wyjątkowej Oferty Rodzinnej, dzięki której dorośli za bilety na animacje płacą tyle co dzieci! Sprawdźcie filmowy rozkład jazdy do końca sierpnia i dajcie się ponieść dziecięcej wyobraźni.

 

MINIONKI: WEJŚCIE GRU – premiera 1 lipca

AMinionki powracają z nową dawką śmiechu i dobrej zabawy. Tym razem poznamy nieopowiedzianą dotąd historię pewnego dwunastolatka, który marzy tylko o jednym - by stać się największym złoczyńcą świata. Film łączy to, za co świat pokochał produkcję Illumination - niezwykły, cięty humor, odniesienia do pop kultury, znakomitą muzykę oraz nieokiełznaną akcję. To bajka z kategorii tych, których po prostu nie można przegapić, bo dobrze wiemy, że kolejne spotkanie z Gru i uwielbianymi minionkami: Stuartem, Bobem i Kevinem będzie przeżyciem, które zapamiętamy na długo. Żółte stworki czekają na Was na ekranach Cinema City!

 


NIEZGASZALNI – premiera 15 lipca

Przepiękna animacja o sile marzeń, w której główna bohaterka Georgia mówi głosem Małgorzaty Sochy! To historia Georgii, która od najmłodszych lat marzy o tym, aby iść w ślady ojca i pracować w nowojorskiej straży pożarnej. Niestety, żyje w czasach, gdy kobiety nie mogą jeszcze wykonywać przypisanych mężczyznom zawodów. Wszystko to zmienia się jednak, kiedy tajemniczy sprawca zaczyna podpalać budynki na Broadwayu, a strażacy z Nowego Jorku – jeden po drugim – znikają w tajemniczych okolicznościach. W tej sytuacji zdesperowany burmistrz przywraca do służby ojca Georgii, który ma za zadanie przeprowadzić śledztwo i zatrzymać podpalacza. Aby pomóc tacie w trudnej misji, dziewczynka przebiera się za chłopaka i jako ochotnik "Joe" wstępuje w szeregi strażaków. Jak potoczy się ta wielka przygoda i walka o spełnianie marzeń? Przekonajcie się sami w kinowym fotelu!

 


DC LIGA: SUPER PETS – premiera 29 lipca

Superpies Krypto i Superman są nierozłącznymi przyjaciółmi o tych samych supermocach. Ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Superman, razem z resztą Ligi Sprawiedliwości, zostaje jednak uprowadzony. Krypto musi przekonać naprędce zebraną grupę zwierzaków ze schroniska - Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa - do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów. To film, na którym dobrze będą się bawić nie tylko najmłodsi, ale również ci nieco starsi. Na szczęście w Cinema City dorośli płacą za bilety na animacje tyle co dzieci w ramach Oferty Rodzinnej!

 


LENA I ŚNIEŻEK – premiera 5 sierpnia

Filmy o przyjaźni dziecka i zwierzaka to jedne z najbardziej lubianych przez najmłodszych kinomanów. Tym razem obejrzymy historię, w której para niezdarnych złodziejaszków kradnie białe lwiątko i próbuje dostarczyć je do bogatego kolekcjonera zwierząt. Nic nie idzie jednak zgodnie z planem i maluch ucieka. Przypadkiem znajduje go Lena – nieśmiała nastolatka, która dopiero co przeprowadziła się do nowego miasta. Zwierzak, któremu nadaje imię Śnieżek, szybko staje się jej najlepszym przyjacielem. Lena boi się jednak, że lwiątko może jej zostać odebrane i dlatego postanawia ukrywać je przed tatą i resztą świata. Kiedy jednak zdradza swój sekret niewłaściwej osobie, zaczynają się kłopoty, a na trop Śnieżka ponownie wpadają złodzieje i ich zleceniodawca. Czy Lena zdoła ochronić białego lwa przed grożącym mu niebezpieczeństwem? Przekonajcie się sami na wielkim ekranie Cinema City!

 


KUROZAJĄC I ZAGADKA CHOMIKA CIEMNOŚCI – premiera 12 sierpnia

Poznajcie jedynego w swoim rodzaju, pół kurczaka, pół zająca, bohatera, który skradnie Wam serca: oto Kurozając! Jako niemowlę znaleziony w dzikiej dżungli i przygarnięty przez słynnego zajęczego podróżnika Króla Piotra, dorastał marząc o wielkich przygodach. Teraz jako młodzieniec gotów jest podjąć każde wyzwanie, żeby udowodnić światu, że nawet ktoś tak nietypowy może zostać bohaterem. Początki nie są łatwe, bo prawdę mówiąc Kurozając jest jeszcze ciut nieopierzony i potyka się o własne nogi, ale nadrabia ambicją i entuzjazmem. Wkrótce jednak przygoda sama go znajdzie! Jak potoczą się losy tego wyjątkowego bohatera? Przekonajcie się na rodzinnym seansie w Cinema City.

 


JAK ZOSTAŁEM SAMURAJEM – premiera 26 sierpnia

To jedna z tych animacji, na której dobrze bawić się będą zarówno rodzice, jak i ich pociechy. Powiedzmy sobie szczerze: pies nie jest materiałem na samuraja. Co innego kot. Kot to urodzony samuraj. Ma wrodzoną grację, szybkość i pazury ostre jak samurajski miecz. Hank jest psem i nic już tego nie zmieni, ale od szczeniaka marzy o tym, by zostać samurajem. Uparty z niego zwierzak, więc przybywa na kocią wyspę, by wbrew naturze i miauczącym drwinom pobierać nauki u legendarnego wojownika. Idzie mu całkiem nieźle, ale z pewnością nie jest jeszcze gotowy, gdy przychodzi chwila próby. Legendarny złoczyńca, największy wróg kociego rodu, przypływa na wyspę, by przegnać z niej wszystkie koty, kotki i kocięta. Tylko Hank może stawić mu czoła, ale nie zdoła zrobić tego sam. Musi przekonać kocią brać, że warto zaufać psu i stanąć łapę w łapę do walki o ukochany dom. Widzów zapraszamy do tego by fotel w fotel usiedli z innymi kinomanami, którzy uwielbiają dobry humor na wielkim ekranie!

 

 


Cinema City